Vezli pacientku, sami se zranili: Sanitka bourala s autem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 25. září 2022

Svátek slaví Zlata, zítra Andrea

Vezli pacientku, sami se zranili: Sanitka bourala s autem!

Vůz náraz převrátil na střechu.
Vůz náraz převrátil na střechu. (Foto Aha! – David Malík, HZS)

Pět zraněných si vyžádal včera dopoledne střet osobního vozu a sanitky v Zubří na Vsetínsku. Ta přitom vezla pacientku

„Zranění utrpěli tři lidé ze sanitky a dva z vozu Renault Megane. Okolnosti nehody nadále šetří vsetínští kriminalisté a policisté,“ uvedl mluvčí policie Petr Jaroš. „Dva záchranáři ze sanitky, která skončila v příkopu, utrpěli lehká zranění. Pacientka, kterou převáželi, skončila v nemocnici v Zlíně. Renault se převrátil na střechu. Uvnitř zůstal řidič zaklíněný. Spolujezdkyni před příjezdem hasičů vytáhli záchranáři a zdravotní sestra, která jela okolo. Muže transportoval vrtulník do nemocnice v Ostravě. Spolujezdkyně je na oddělení ARO v nemocnici ve Vsetíně,“ přiblížil mluvčí krajské záchranky Jakub Omelka.

O den dříve v Praze

Nehodu sanitky šetřili o den dříve také v Praze. Z Hořovic vezla do pražské nemocnice miminko v inkubátoru, když jí na Rozvadovské spojce do cesty vstoupil chodec! Ten skončil vážně zraněný v nemocnici, posádka sanitky vyvázla bez zranění.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.