Na soka v lásce vytasil nůž: Pobodali se kvůli ženě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Na soka v lásce vytasil nůž: Pobodali se kvůli ženě

Chodbu domu zalila krev.
Chodbu domu zalila krev. (Foto Aha! – Michal Israel Volf, V. Niejedlová, MP)

Několik policejních aut, sanitka, zakrvácená chodba a těžce zraněný člověk. Toť výsledek šarvátky mezi dvěma muži v Palachově ulici v Ústí nad Labem.

Mladší (34) si přišel v noci vyřizovat účty se sokem v lásce Davidem Š. (38). „Byla v tom ženská, hádali se kvůli ní. Útočník vypadal jako feťák a dobýval se na pána v šestém patře. Když mu otevřel, ten feťák ho napadl,“ přiblížila sousedka. Jenže situace se obrátila – David Š. v sebeobraně sáhl po kuchyňském noži, kterým agresora pobodal.

„Krev byla po celé chodbě. Zraněný sešel do prvního patra, kde se skácel k zemi,“ popsala svědkyně. Útočníka odvezla sanitka do nemocnice, z několika trestných činů jsou ale obviněni oba muži. „Zraněný z porušování domovní svobody a ublížení na zdraví, druhý z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Věc ale může být ještě překvalifikována,“ sdělila policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.