Nehoda dodávky má už třetí oběť! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Nehoda dodávky má už třetí oběť!

Zezadu přijel osobák...
Zezadu přijel osobák... (Foto Aktu.cz)

Nehoda z pondělního odpoledne na dálnici D1 poblíž Měřína na Jihlavsku má ještě tragičtější rozměr. Kromě dvou lidí zemřelých na místě bouračku nepřežil ještě třetí cestující. Ten včera podlehl těžkým zraněním v nemocnici.

Havárie se odehrála na 128. kilometru D1. Osobák velkou rychlostí dojel dodávku s přípojným vozíkem jedoucí v pravém pruhu. Jenže místo aby ji předjel, tak do ní narazil. „Náraz dodávku rozhoupal, dostala smyk a přetočila se přes střechu,“ řekla policistka Dana Čírtková.

Podle záchranářů na místě nebylo dvěma lidem už pomoci. Dva cestující z dodávky, která měla rumunskou poznávací značku, převezly vrtulníky do Brna se středně těžkým a těžkým zraněním. Jednoho člena posádky odvezla sanita do jihlavské nemocnice s lehkým zraněním. Podle informací Aha! nebyli někteří lidé v dodávce připoutáni a skončili mimo ni. Příčinou nehody byla pravděpodobně nepozornost.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.