Chlípný hlídač bezpečnostní služby: USPÁVAL KOLEGYNI! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 4. června 2023

Svátek slaví Dalibor, zítra Dobroslav

Chlípný hlídač bezpečnostní služby: USPÁVAL KOLEGYNI!

Luboš V. u Okresního soudu Plzeň-město.
Luboš V. u Okresního soudu Plzeň-město. (Foto Aha! – Zbyněk Schnapka)

Povedený kolega. Hlídač Luboš V. (58) se totiž u Okresního soudu Plzeň-město přiznal, že během služby v bezpečnostní agentuře přidával tajně své spolupracovnici (54) do pití uspávadlo. Když byla žena omámená, sexuálně se na ní ukájel.

Ke zneužívání docházelo v kanceláři bezpečnostní agentury, kde oba pracovali, a trvalo pět měsíců. „Do jídla nebo kávy přidával ženě omamnou látku. Když usnula, sahal jí na prsa, pokoušel se jí sundat kalhoty a sahat jí i na přirození,“ řekla státní zástupkyně Marie Čechová.

Poprvé mělo být uspávadlo v poháru se šlehačkou. „Během chvíle jsem byla unavená. Pomohl mi do vedlejší místnosti, kde jsem usnula. Když jsem se probrala, ležela jsem na boku a on těsně za mnou. Měla jsem rozepnuté kalhoty a cítila jsem jeho prsty pod kalhotkami. Odstrčila jsem mu ruku s tím, aby toho nechal,“ uvedla žena. Podobné situace se pak během pěti měsíců ještě několikrát opakovaly.

Žena netušila, že za jejími divnými stavy je její kolega. Pak ale nastražila past. Loni v prosinci předstírala, že kávu vypila. „Ale přelila jsem ji do skleničky. Na dně jsem spatřila bílá zrníčka,“ řekla žena. Udeřila proto na kolegu, ten se přiznal a žena vše sdělila policii. „Přiznávám se,“ prohlásil u soudu Luboš V. Ten už byl dříve potrestán za podobné jednání podmínkou. Za znásilnění mu nyní hrozí až 10 let vězení.

Druhou nepřiznal

Luboš V. odmítl, že by zneužil i druhou kolegyni (39). „Na oslavě ji omámil, autem převezl do jejího bytu v Plzni. Tam na ní ležel a chtěl jí znásilnit,“ uvedla státní zástupkyně Marie Čechová. „Na pár vteřin jsem procitla. Byla jsem nahá, on také a funěl na mě. Probudila jsem se až za několik hodin,“ řekla žena.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.