Tady nakoupíte na Valentýna to nejlepší. Huawei přichystal chytré hodinky i telefony | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Tady nakoupíte na Valentýna to nejlepší. Huawei přichystal chytré hodinky i telefony

.
(Huawei)

Ty nejlepší dárky na svatého Valentýna pořídíte rychle a jednoduše u Huawei a navíc se slevou až 30 %. Darujte nejnovější sluchátka FreeBuds Pro s aktivním potlačením hluku, která skvěle hrají i na těch nejrušnějších místech. Chytré hodinky WATCH GT 2 vám zase pohlídají zdraví a potěšit můžete i mobilní vlajkovou lodí značky Huawei, králem fotomobilů Mate40 Pro. Při objednání dárků na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) budete mít navíc dopravu zcela zdarma. Valentýnská akce společnosti Huawei probíhá také u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Quadrio, Datart a dalších.

Ať už je pro vás Den svatého Valentýna „pouhou“ záminkou pro nákup dárků nebo tento krásný svátek skutečně držíte, společnost Huawei je tady, aby vám s tím pomohla. Od 4.2. do 14.2. můžete vybírat z celého portfolia výrazně zlevněných výrobků od populárních domácích routerů, přes chytré hodinky a sluchátka až po nejvyšší řadu telefonů a tabletů. Běžné internetové ceny byly sníženy až o 30 % a na HUAWEI STORE (huawei.cz) získáte dokonce i další 10% slevu navrch. Podmínkou je registrace na e-shopu.

Kompletní nabídku všech partnerů valentýnské akce nazvané „Nejlepší je být spolu“ najdete zde.

K exkluzivním nabídkám firemního e-shopu se dostanete tudy.

Užitečným dárkem, který potěší nejen náročné hudební fanynky a fanoušky, ale i manažerky a manažery, kteří musí často telefonovat, jsou bezdrátová sluchátka FreeBuds Pro. Oceněná v mnoha nezávislých testech poskytnou nejen nerušený poslech, ale poslouží i jako dokonale odhlučněné handsfree pro telefonování i na těch nejrušnějších místech. Díky aktivnímu systému potlačení hluku okolí totiž odfiltrují lomoz vysavače i té nejrušnější dopravní křižovatky. FreeBuds Pro koupíte v rámci akce za 3 499 Kč (běžná cena: 4 399 Kč).

Na telefonování, sledování filmů i hraní her se skvěle hodí špičkový telefon P Smart 2021. K mání bude za 4 499 Kč (běžně za 5 499 Kč). Svou lásku pak můžete obdarovat i nejlepším fotomobilem (v nezávislém testu Dxo Mark jej najdete na první příčce), modelem Mate40 Pro. V prodeji bude za 27 999 Kč.

V době koronavirové pandemie někdo z vašich blízkých jistě ocení i tablet, skrze který se jednoduše připojí například k on-line výuce nebo webovým seminářům. Exkluzivně pouze na e-shopu HUAWEI STORE seženete za 12 999 Kč osvědčený tablet MatePad Pro se 128GB pamětí. V uvedené ceně k němu navíc dostanete i stylus (M Pencil) pro pohodlné ruční psaní i kreslení a klávesnici, která zároveň slouží i jako bezpečnostní obal přístroje. Běžná cena samotného tabletu bez příslušenství je přitom 15 990 Kč.

Nejvzácnějším darem je pochopitelně zdraví. To sice bohužel nikomu věnovat nedokážete, ale chytré hodinky WACTH GT 2 nebo třeba WATCH FIT jej obdarovanému pomohou alespoň ohlídat. Oba modely monitorují jak například kvalitu spánku a úroveň stresu, tak jsou skvělými průvodci prakticky pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Navíc umí měřit i okysličení krve (SPO2) a samozřejmě srdeční tep. Jako valentýnský dárek WATCH GT 2 pořídíte za 3 399 Kč (místo obvyklých 4 899 Kč). WATCH FIT, které se skvěle hodí zejména na dámskou ruku pak vyjdou na 1 999 Kč (běžná cena 2 499 Kč).

Na stránkách e-shopu HUAWEI STORE pak najdete i řadu dalších zlevněných výrobků od routerů AX3 a AX3 Pro až po ucelenou řadu populárních MateBooků. 

Dobrou tradicí se při většině akcí společnosti Huawei stalo Kolo štěstí. Také při nákupu valentýnských dárků si jím bude moci každý registrovaný návštěvník na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) zatočit. Ve hře je například skvělý fotomobil P40 Pro s 50% slevou, ale i další výrazně zlevněné výrobky. Budete si také moci vytočit slevu až 1 000 Kč. Ta bude pochopitelně uplatněna pouze tehdy, bude-li pro vás výhodnější než samotná valentýnská cena.

Musíte vědět, než začnete nakupovat

Pokud budete nakupovat na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), musíte se pro získání valentýnských slev nejprve zaregistrovat. Nabídka u všech partnerů (Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY. Quadrio, HUAWEI STORE (huawei.cz) a HUAWEI EXPERIENCE STORE) trvá do 14.2.2021. Slevy dosahují až 30 %. Doprava je u veškerých výrobků nakoupených přes e-shop HUAWEI STORE (huawei.cz) bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Kompletní přehled valentýnské akce u partnerů najdete na tomto odkazu. Speciální nabídku firemního e-shopu pak hledejte zde.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.