Moula roku: Vařil v bytě drogy a sám se práskl | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 25. května 2024

Svátek slaví Viola, zítra Filip

Moula roku: Vařil v bytě drogy a sám se práskl

Na místě policisté našli nádobíčko i čerstvě uvařené drogy.
Na místě policisté našli nádobíčko i čerstvě uvařené drogy. (Foto PČR)

Muž (28) z pražského Žižkova kandiduje na moulu roku! Při vaření drog ve svém bytě se nepochotitelně sám prozradil. „Hlídka policie jela do bytu na Žižkov původně kvůli volání o pomoc,“ řekla policistka Violeta Siřišťová.

Když policisté přijeli na místo, nikdo jim byt neotevřel, a tak si na pomoc přivolali hasiče, kteří do bytu vstoupili přes balkón. „V bytě byl jen jeden muž a díky zápachu, který se z něj linul, bylo pravděpodobné, že je v bytě varna,“ řekla Siřišťová. Na místo tak dorazili i kriminalisté.

„Hned při příjezdu poznali starého známého. Při prohlídce nalezli kompletní varnu se všemi komponenty, chemikálie, váhy, obalový materiál a další prostředky k výrobě drog,“ řekla policistka. Navíc měl muž čerstvě navařeno. „V bytě bylo i více než 250 gramů vysoce kvalitního čerstvě vyrobeného pervitinu, heroin a další zakázané látky,“ dodala Siřišťová s tím, že recidivistovi hrozí až 10 let kriminálu.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.