To tu ještě nebylo. Chytré hodinky i špičková sluchátka nabízí HUAWEI STORE za nejnižší ceny | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 10. prosince 2023

Svátek slaví Julie, zítra Dana

To tu ještě nebylo. Chytré hodinky i špičková sluchátka nabízí HUAWEI STORE za nejnižší ceny

Pořiďte si chytré hodinky i špičková sluchátka. HUAWEI STORE nabízí nejvyšší slevy
Pořiďte si chytré hodinky i špičková sluchátka. HUAWEI STORE nabízí nejvyšší slevy (HUAWEI STORE )

Na e-shopu HUAWEI STORE si můžete za dosud nejnižší ceny pořídit true wireless sluchátka s aktivním potlačením hluku okolí FreeBuds 3i, nejnovější chytré hodinky Watch GT 2 Pro s kontinuálním měřením saturace kyslíku v krvi, nebo třeba mobilní telefon P40 Lite. Společnost Huawei přichystala výrazné slevy a dárky pro každého. Doprava zboží je ve všech případech zcela zdarma.

Až do 17. ledna 2021 trvá novoroční dárkový karneval společnosti Huawei na e-shopu HUAWEI STORE. Desítky produktů je možné zakoupit za snížené ceny a při použití speciálních kupónů navíc získat ještě další slevy. Ta základní a pro každého činí 10 %. Každý zákazník si však může zatočit i kolem štěstí a vyhrát ještě výraznější slevu. Účtována mu pak bude pochopitelně vždy ta nejnižší výsledná cena zboží. Jedinou podmínkou pro účast na karnevalu je registrace v e-shopu. Již dříve registrovaní zákazníci žádné dodatečné kroky provádět nemusí.

V nabídce naleznete například poslední a nejvyšší model chytrých hodinek Huawei Watch GT 2 Pro. Jako jedny z mála na trhu umí automaticky a průběžně měřit okysličení krve (SPO2) během dne i ve spánku. S minimální slevou 10 % budou k mání za 5 849 Kč. Běžně se přitom prodávají za 7 999 Kč.

V prodeji za nebývale nízkou cenu bude i recenzemi vychválený mobilní telefon P40 Lite 4G se třemi špičkovými fotoaparáty a ve své třídě s nejvyšším výkonem. Cena se slevou 10 % je 4 499 Kč. Hledáte-li levný a přitom všestranný sportovní náramek, Huawei vám nabízí Band 4 Pro, který je vybaven i GPS modulem. Na e-shopu Huawei jej se základní slevou 10 % pořídíte za 989 Kč.

V poměru cena/výkon pak jednoznačně vítězí sluchátka FreeBuds 3i. Během lednové akce je bude možné zakoupit za 1 799 Kč. Běžně se přitom prodávají za 1 999 Kč, což už je sama o sobě výhodná cena. Sluchátka totiž nejen velmi dobře hrají, ale navíc jsou vybavena i systémem ANC pro aktivní potlačení hluku okolí. To v této cenové kategorii není právě běžné.

Na stránkách e-shopu zájemci dále najdou desítky dalších zlevněných výrobků od notebooků řady MateBook, přes nejnovější sluchátka s aktivním potlačením hluku FreeBuds Pro až po tablety MatePad, chytrou váhu a další příslušenství. Jeden šťastný výherce si na kole štěstí vytočí MateBook 13 s 512GB SSD diskem za symbolickou jednu korunu. Připraveny jsou však i další ceny.

Co musíte vědět, než začnete nakupovat Účast na novoročním karnevalu společnosti Huawei je podmíněna registrací na stránkách e-shopu HUAWEI STORE. Akce probíhá od 1.1. do 17.1.2021. Minimální sleva na všechny výrobky je 10 % z uvedených cen. Na kole štěstí bude možné si vytočit kupón se slevou i výrazně vyšší. Doprava je u všech výrobků bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Kompletní nabídku akce najdete zde

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.