Vojtek překročil hranice? Za tohle si nechává platit | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Vojtek překročil hranice? Za tohle si nechává platit

Sociální sítě jsou místem, kde se dá propagovat ledasco. Influenceři z řad celebrit se produktům, které dostanou zadarmo, aby je ukázali na svém profilu, příliš nebrání. Kor v době koronakrize, kdy je každá kačka navíc dobrá. A neváhají zveřejňovat i úplné pitomosti. Třeba takový Roman Vojtek je na to expert. A navíc spolupráci, za kterou dostává zaplaceno, ani neoznačuje. Která další celebrita nechce přiznat barvu? Podívejte se na nový díl pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Martin Jirman a Lucie Macháčková jsou zde proto, aby vám neuniklo žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity prostřelili napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižnou zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.