Kardashianka na kovid kašle: Bez roušky prchla na ostrov | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 24. března 2023

Svátek slaví Gabriel, zítra Marián

Kardashianka na kovid kašle: Bez roušky prchla na ostrov

Kim Kardashian ví, jak vytočit zbytek světa.
Kim Kardashian ví, jak vytočit zbytek světa. (Instagram/kimkardashianwest)

Zatímco se celý svět zmítá v nejrůznějších opatřeních proti koronaviru, je v karanténě nebo zápasí s nemocí, profesionální celebrita Kim Kardashian na to zvysoka kašle. Ke svým 40. narozeninám uspořádala párty pro kámoše na privátním ostrově, kde si aspoň trochu připadá normální a dodržování opatření hodila z hlavu. Její služebnictvo však roušky na pusách mít muselo. Pro tyhle lidi se totiž ani na privátním ostrově s Kardashiankou opravdu nic nezměnilo. Více sledujte v novém díle pořadu internetové televize Mall.tv Síťoviny.

Celý díl Síťovin zhlédněte zde:

Martin Jirman a Marie Radostová jsou tu proto, aby vám neunikl žádný žhavý trend ze sociálních sítí. S námi nebudete out! Jaký status otřásl Facebookem, jaké vyfiltrované fotky zaplavily Instagram, kdo se ztrapnil na TikToku a které celebrity přestřelily napříč sítěmi? To se dozvíte v našem svižném zpravodajství a nepřijdete ani o zvířátko na konec.

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.