Exprezident se pustil do vlády. Klaus: Je třeba říci dost! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 20. června 2024

Svátek slaví Květa, zítra Alois

Exprezident se pustil do vlády. Klaus: Je třeba říci dost!

Bývalý prezident Václav Klaus
Bývalý prezident Václav Klaus (Reproto FTV Prima)

Je třeba říci dost! To si myslí exprezident Václav Klaus (79) o koronaviru a nových vládních opatřeních. Vadí mu i údajné zastrašování Čechů a že kvůli jedné skupině se omezuje celý stát.

Ve svém prohlášení se Klaus vymezuje proti vládě premiéra Andreje Babiše (66, ANO). „Zažíváme test společnosti, co vše si ještě necháme líbit. Nastala chvíle, kdy je třeba říci dost,“ tvrdí exprezident s tím, že kvůli jedné rizikové skupině se nesmí ochromit celý stát a jeho ekonomika. „Aktuální vývoj nemocnosti neopravňuje k výhrůžkám a výrokům, které z úst členů vlády zazněly v minulých dnech – mrazáky plné mrtvol v ulicích, optimální způsob pohřbívání není »do země«,atd.,” dodal Klaus.

Rozkol spojenců

Nad jeho slovy ale kroutí hlavou exposlanec ODS, lékař a prezidentův dlouholetý spojenec Boris Šťastný (50). „Takové konstatování z úst bývalého prezidenta znamená popření mezilidské solidarity, solidarity starých s mladými, zdravých s nemocnými,“ uvedl ve své reakci. Podle něho si Klaus musí uvědomit, že stát chrání seniory a další rizikové skupiny před umíráním. Šťastný také považuje slova bývalé hlavy státu za nejnebezpečnější výzvu, jakou kdy učinila.

Přečtěte si
Uivatel_5484300
16. 10. 2020 • 22:27

A ať jak chcem vypřaháme,
čas vždy stejně letí,
vozy jedou - kdo je zláme?-
ve jhu voli kletí.

Jsou to voli Václavovi,
jsou to voli stelní,
zas budou z nich voli noví,
voli nesmrtelní.
(F. S. Procházka, Václavovi voli, v roce 1885)

-bello-
15. 10. 2020 • 21:56

No já vím, že ODS zvedá hlavu a bere to přes Babiše. Klaus je průhledný . Ale nevím o co mu jde!

Po sobě zde zanechal statícíce pohrobků " utažených opasků" a k hubeným je Covid šetrnej a co se týče jeho skupiny lidí tak tam je naopak žádoucí být opatrnej!
Z dob své mafiánské prosperity totiž " tato skupina lidí " nabrala na sádle , což Covid miluje, ale protože jsou blbí, tak vakcínu mít jen tak nebudou, když i ten farmaceutický průmysl tady pod rukou prodali.
Tedy o jaké skupině tady mluví?

------------------------------
A co se týče pohřbívání, ať si nastuduje SARS! A taky průšvih BSM v Anglii u pohřbenýho skotu a hlavně ať z doporučení nedělá vědu.

rydlo
15. 10. 2020 • 17:34

O tom, jak ukradl pero na státní návštěvě se už moc nemluví, tak se musí zviditelnit i takovou hovadinou, asi zapomněl, že už je to taky starý dědek! A „seladon” spadá právě do té skupiny, kterou vláda svým opatřením chrání a chrání i stejné primitivy, jako je on.

DWEI
15. 10. 2020 • 16:09

zadnice - Klaus udělal pro tuto zemi tolik špatného, že by měl chodit pouze kanálama a na veřejnosti se vůbec neukazovat - jeho drzost a arogance je neuvěřitelná!!!!

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.