Vánoční městečko stojí!

V zasněžené náměstí se díky aranžérům proměnilo třetí patro obchodního domu Kotva. Už zítra se tam otevřou nejoriginálnější pražské vánoční trhy!
Stojí i 25 bílých stánků, na jejichž pulty zítra vyloží první prodejci Vánočního jarmarku Blesku. Mezi nimi i Aleš Till, jenž bude prodávat vlastnoručně vyrobené betlémy. „Nejvíc jsem zvědavý na reakce lidí. Na trzích jsem byl zatím jednou a jinak prodávám své výrobky v okruhu známých a na zakázku,“ říká prodejce.
Slavnostní zahájení
Ačkoliv se trhy otevřou už v devět hodin ráno, slavnostní zahájení proběhne v pátek v 17:30. A to byste si neměli nechat ujít. Moderovat ho bude Zuzana Bubílková, přijde Lucie Bílá a vystoupí Laďa Kerndl. Děti budou moci poslat dopis Ježíškovi ze speciální vánoční pošty.
Dárek za dárek
Pokud máte rádi překvapení, přineste s dětmi na jarmark nový nezabalený dárek v hodnotě nejméně 100 Kč. Budete ho moci vyměnit za jiný, který si vyberete pod naším vánočním stromem.