Šlechtové pudl pózoval u památníku: Ministryně obrany a její PSÍ KUSY | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. července 2024

Svátek slaví Čeněk, zítra Ilja

Šlechtové pudl pózoval u památníku: Ministryně obrany a její PSÍ KUSY

Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (40, za ANO) si ušila z ostudy kabát, když si u památníku na pražském Vítkově vyfotila svého Rambohafíka.
Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (40, za ANO) si ušila z ostudy kabát, když si u památníku na pražském Vítkově vyfotila svého Rambohafíka. (Foto Aha! – Jakub Poláček, ara)

Kdopak to pózuje na hrobu neznámého vojína? Vítězství nad nacisty takto nezpečetil nikdo jiný než protekční pudl! Ministryně obrany v demisi Karla Šlechtová (40, za ANO) si ušila z ostudy kabát, když si u památníku na pražském Vítkově vyfotila svého Rambohafíka.

Fotku pózujícího pudla, kterému říká Jess alias Rambohafík, doprovodila popiskem „Hrdá na svou zemi. Miluji svého psa.“ A snímek dala na sociální sítě. Vzhledem k výročí osvobození od nacistů ale Šlechtovou lidé zkritizovali za to, že se nechová k pietnímu místu uctivě. Objevily se i komentáře upozorňující na vyhlášku, kvůli které mají psi na památník vstup zakázaný. Dokonce i pudl šéfky rezortu obrany.

Ať ji nahradí!

Šlechtová, která je proslulá dost svéráznými projevy na Facebooku i Twitteru, se nakonec chytila za nos. A její pejsek možná za čumák. Za snímek tento týden zpytovala svědomí a smazala ho. „Fotka u věnce před oslavami výročí samozřejmě nebyla myšlena zle. V každém případě se omlouvám,“ uvedla. Nechtěně (či chtěně?) ze svého zhruba patnáctiletého čtyřnohého kamaráda udělala celebritu. A někteří uživatelé rovnou navrhovali, ať ji nahradí ve funkci...


Ministryně trapasů: Setřásl ji i Rossi

Šlechtová svými excesy baví internet už dlouho. Při loňském startu brněnské Velké ceny silničních motocyklů, se ministryně dožadovala fotky s italskou legendou Valentinem Rossim (39). Závodník ale o její společnost nejevil zájem a naznačil jí, aby ho nechala být. „Chtěla jsem jen Rossimu, podobně jako ostatním, popřát před startem hodně štěstí. V tom hluku se nikdo neslyšel, nebylo rozumět, a tak to asi vypadalo, že jsem neodbytná fanynka,“ vytáčela se pak ministryně. Video, kde se jí Rossi vyhýbá jak čert kříži, ale říká svoje.

Oblíbená? Ani ne...

Přešlapů jedné z nejmocnějších žen v zemi si asi všimli i voliči, kteří ji v průzkumu nejoblíbenějších političek agentury Phoenix Research oznámkovali známkou 3, a Šlechtová tak skončila až na osmém místě. Předstihly ji například i senátorka Zuzana Baudyšová(70, za ANO) na prvním místě či její stranická kolegyně a středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (47, ANO).Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.