Vánoční zázrak? V Praze vyroste obří adventní kalendář | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 13. srpna 2022

Svátek slaví Alena, zítra Alan

Vánoční zázrak? V Praze vyroste obří adventní kalendář

 (Mondelez Czech Republic s.r.o. )

Už jste někdy viděli adventní kalendář v nadživotní velikosti? Už od prvního adventního víkendu si můžete zkrátit čekání na Ježíška u fialového kalendáře plného sladkých dobrot a čokolády Milka. Stačí jen vzít své blízké k pražskému Centru Černý most a užít si vánoční atmosféru se vším všudy. 

Nejen obří kalendář ale i celé vánoční městečko můžete navštívit od soboty 2. prosince a užít si tak Kouzlo Vánoc každý den. Kromě ochutnávky čokolády si zde můžete nechat od Ježíškových pomocníků zdarma zabalit dárky do veselých Milka vánočních papírů. K dispozici bude i dětský koutek, kde si mohou vaše ratolesti vybarvit omalovánky, napsat dopis Ježíškovi nebo ozdobit vánoční baňku na stromeček. A protože vánoční čas je především o čase stráveném s rodinou, můžete se s vašimi nejbližšími ve vybraných dnech vyfotit u speciálního fotokoutku a soutěžit o skvělé Milka ceny.

Kouzelné městečko pro vás bude otevřeno každý den od 12:00 do 20:00 hod., a to až do 22. prosince. Ježíškovi pomocníci na vás čekají přímo před hlavním vchodem do obchodního Centra Černý most.

…Tak šťastné a veselé a hodně sladkých momentů s lidmi, které máte rádi…

 Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.