Ode dneška velké změny: V Evropě voláme jako doma! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. března 2024

Svátek slaví Kamil, zítra Stela

Ode dneška velké změny: V Evropě voláme jako doma!

V Evropě voláme jako doma!
V Evropě voláme jako doma! (Profimedia.cz)

Chystáte se na dovolenou? Tak si pořádně dobijte telefony. Ode dneška totiž můžeme volat v rámci Evropy, jako bychom byli doma. 

Evropa zrušila drahý roaming. Volání, sms i data nás od dnešního dne stojí stejně, jako bychom byli v Čechách. Úplně bez rozvahy ale roaming nezapínejte. Mimo EU totiž stále platí vysoké ceny, a to včetně Švýcarska, které v unii není.

Signál operátorů ze země mimo EU můžete chytat i na lodích a trajektech, a dokonce i v příhraničních oblastech v Chorvatsku, Řecku, Rakousku a dalších populárních destinacích. Jak nový roaming funguje a jaké jsou největší pasti, které vás mohou překvapit, najdete na ahaonline.cz.

Přečtěte si
Josef124
13. 9. 2022 • 21:19

My jezdíme na dovolenou jenom do Chorvatska, takže rooming nemusím řešit. Volám stejně, jako kdybych byla doma. Máme neomezené paušály, takže se nijak nemusím omezovat. Díky bohu. Telefonování miluju . Manžel zařídil dobrý tarif přes srovnávač http­s://en­tuzi­o.cz­/srov­nava­ce-tarifu/ a ještě paušály platí . Co víc bych si mohla přát.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.