Vánoce v ohni: Lidé utíkali, miliony hořely!

V ohnivé peklo se proměnily na některých místech republiky letošní Vánoce. Hořelo častěji než loni, následnky jsou naštěstní menší. Jeden žena na Štědrý den zemřela. Ve všech případech hasiči příčiny požárů stále vyšetřují.
*Seniorka (†77) zemřela 24. prosince při požáru domku v Mariánských Radčičích na Mostecku. Oheň nebyl velký, žena se udusila kouřem. V domě byla sama.
*Deset jednotek hasičů bojovalo na Boží hod s požárem roubeného srubu v Ralsku na Českolipsku. Rekreační objekt plameny celý zničily. Škoda je pět milionů korun.
*Dvacet lidí vyhnal oheň z bytů v neděli po 21. hodině v Brně. Jeden člověk skončil v nemocnici. Předběžná škoda byla vyčíslena na půl milionu korun.*Byt v prvním patře činžovního domu hořel včera v Praze. Hasiči zachránili pět osob a kočku.