Aneta (†23) se ubodala sama! 13 ranami... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 1. února 2023

Svátek slaví Hynek, zítra Nela

Aneta (†23) se ubodala sama! 13 ranami...

Aneta se údajně třináctkrát bodla a řízla nožem.
Aneta se údajně třináctkrát bodla a řízla nožem. (Foto ara)

Třináctkrát se sama zasáhla kuchyňským nožem. Třikrát se bodla do srdce a jednou do plíce. Tak podle již druhého policejního vyšetřování spáchala sebevraždu Aneta R. (†23). Kriminalisté případ odložili.

Aneta byla křehká blondýnka bez jakéhokoliv bojového výcviku. Přesto se podle policistů zabila způsobem, jaký by nezvládl ani japonský samuraj. Detektivům to však divné nepřipadá, za nestandardní sebevraždu prý mohly drogy. I po druhém vyšetřování, nařízeném vrchní státní zástupkyní Lenkou Bradáčovou, byl případ podle informací serveru Aktualne.cz odložen.

Proti verzi policistů už dva roky bojuje maminka Anety Anna R. „Množství kokainu bylo tak nízké, že policie nemůže dokázat, že si Aneta v inkriminovaný čas vůbec vzala drogu,“ uvedla. Stopy alkoholu se podle ní nenašly vůbec. Při pitvě se zjistilo, že po činu záhadně zmizelo srdce Anety. Se závěry vyšetřování maminka dívky nesouhlasí a plánuje podat stížnost.

Co se stalo
Tragédie se stala v září 2014 v bytě v pražských Letňanech. Dívka tam nad ránem přišla z klubu společně s kamarádkou Kateřinou a jejím přítelem Ahmadem. „Uviděl jsem Anetu, jak do sebe bodala,“ popsal. Dívka namístě zemřela.

Přečtěte si
hejpockej
4. 10. 2016 • 19:39

mela tu smulu, ze brala drogy.... proto to policie takhle resila.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.