Oběsila se na záchytce! Přes kamery ji nehlídali... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 19. června 2024

Svátek slaví Leoš, zítra Květa

Oběsila se na záchytce! Přes kamery ji nehlídali...

Na jedné z těchto cel žena ukončila svůj život.
Na jedné z těchto cel žena ukončila svůj život. (Tomáš Lamberský)

Měli jí pomoci, aby neohrožovala okolí a sebe. Na protialkoholní záchytné stanici v Jihlavě ale našla smrt! Na prostěradle se tam oběsila jedna z klientek (†41). Nyní policisté vyšetřují, zda neměla skončit spíše v psychiatrické léčebně než na záchytce.

V minulosti se o sebevraždu totiž již několikrát pokoušela. Opilá žena byla předtím s řeznými ranami na rukou ošetřena v jihlavské nemocnici. Na záchytce, kam ji policisté převezli, nadýchala 2,25 promile alkoholu.

Ve chvíli, kdy se rozhodla zemřít, ji nikdo nekontroloval. Pracovník záchytky v osudný okamžik měl údajně příjmy dalších tří opilců a nemohl v tu chvíli sledovat prostřednictvím kamer, co se na celách děje.

„Žena byla záchrannou službou převezena na ARO jihlavské nemocnice,“ uvedl mluvčí záchytky Martin Málek s tím, že pro umístění ženy v jejich zařízení byly zákonné důvody. Tam po několika dnech zemřela.

„Případ prověřujeme, ale více se k tomu nebudeme vyjadřovat,“ řekla policistka Jana Kroutilová.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.