Jazyk k pohledání! Co s ním jeho majitel – rekordman umí? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 29. února 2024

Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich

Jazyk k pohledání! Co s ním jeho majitel – rekordman umí?

Nick Stoeberl se svým jazyk udělal díru do světa.
Nick Stoeberl se svým jazyk udělal díru do světa. (Foto: Reuters)

Do Guinessovy knihy rekordů se lze dostat i díky tělesné zvláštnosti. Američanu Nicku Stoeberlovi (25) se to podařilo tím, že si úředně nechal přeměřit svůj jazyk. A komise zjistila, že s mírou 10,1 cm se stal majitelem nejdelšího lidského jazyka na světě. Brita Stephena Taylora, který dosud kraloval s jazykem dlouhým 9,8 cm, tím jednou provždy odsunul na druhé místo.

A jaké z toho má muž s nedelším jazykem na světě výhody? Kromě celosvětové publicity si může pochutnávat hned ze tří kopečků zmrzliny najednou. Na svém videu pro srovnání líže lízátko společně se svou přítelkyní, která má vedle něj jazyk jen jako malá ještěrka. I z toho lze usuzovat, že Nick Stoeberl má u dívek úspěch a rozhodně nezůstane na ocet. Se svým jazykem si dokáže po jídle olíznout nejen ústa,ale i nos. Jen musí dbát na zvýšenou hygienu, tak velký jazyk je třeba čistit stejně jako chrup.

Autor:  al

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.