Senior (†79) se chtěl dostat domů, zabil se po pádu z lešení: A lidé volali na 158: Je tady zloděj | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 4. října 2023

Svátek slaví František, zítra Eliška

Senior (†79) se chtěl dostat domů, zabil se po pádu z lešení: A lidé volali na 158: Je tady zloděj

Z tohoto lešení senior spadl.
Z tohoto lešení senior spadl. (Foto Aha!: David Malík)

Zabouchl si klíče a kaskadérský kousek ho stál život! Senior (†79) chtěl vyšplhat do svého bytu v 5. patře paneláku v Praze po lešení. Lidé z domu na něj nejdřív volali policii, báli se, že jde o zloděje. Policisté ho ale našli dole už mrtvého.

Lidé z domu nejdřív volali na linku 158, báli se, že k nim po lešení leze zloděj. Pak ale došlo k tragédii. „Slyšela jsem ránu, netušila jsem, co se děje. Až dole jsem pana H. viděla ležet, hned jsem ho poznala. Bydlel v našem domě dlouho, asi dvacet let,“ popsala Aha! sousedka.


Starý pán se pro akrobatický výkon zřejmě rozhodl poté, co si doma zabouchl klíče. Bez ohledu na svůj vysoký věk zřejmě nepochyboval, že ho zvládne. „On byl bývalý jeřábník, takže se výšek nebál. Ten večer přijel od syna z Pardubicka a nosil nahoru věci z auta. Zřejmě si říkal, ještě štěstí, že tu je lešení,“ vysvětlila se slzami v očích sousedka.

Policistům se už nepodařilo muže oživit. „Snažil se vylézt po lešení do svého bytu, to ovšem nezvládl a zřítil se zhruba z pátého patra,“ konstatovala policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Autor:  rvs,mal

Přečtěte si
va45
22. 7. 2015 • 11:33

Tak toto může udělat akorát 79 letý šílenec.Než vlezl na to lešení mněl se podívat do občanky.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.