Usnula u televize a miminko skončilo na podlaze: Děvčátko mezitím ožírali švábi! Nepřežilo… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 19. května 2024

Svátek slaví Ivo, zítra Zbyšek

Usnula u televize a miminko skončilo na podlaze: Děvčátko mezitím ožírali švábi! Nepřežilo…

Fotografie
Fotografie (internal)

Matka Brittany (27) z Oklahomy usnula při sledování televize a vůbec ji nezajímalo, že její osmnáctiměsíční (!) dcerku Alice na zemi ožírají švábi!

Brittany měla pověst matky, která své děti nechává často bez dozoru a sousedi na ní častokrát volali policii a sociálku. Bohužel marně. Její nezodpovědnost se stala osudnou nejmladší holčičce. A to má šílená matka ještě starší dvojčata!

A právě ty nejdřív obviňovala z toho, že našla Alice na podlaze mrtvou. O dětech neměla absolutně přehled a miminko zřejmě během jejího vyspávání u televize sklouzlo z gauče na zem. Matka nejdřív vyšetřovatelům a doktorům tvrdila, že tělíčko našla v kolíbce, pak ale kápla božskou.

Malá Alice byla na podlaze, ožírána šváby. Stopy po kousancích se našly na její hlavičce i nožičkách. Miminko podle informací DailyMailu zemřelo na syndrom náhlého úmrtí. Příčinu se prý nepodařilo objasnit, nicméně je jasné, že malé holčičce pád na podlahu a následné okusování od švábů značně přitížilo. Dvojčata byla už od matky odebrána, život malé Alice ale navždy vyhasl. „Už je na lepším místě,“ ozývá se v diskuzích u článku.

Autor:  mpa

Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.