V chatové osadě na Benešovsku našli mrtvolu muže (†37). Někdo ho zavraždil... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 10. srpna 2022

Svátek slaví Vavřinec, zítra Zuzana

V chatové osadě na Benešovsku našli mrtvolu muže (†37). Někdo ho zavraždil...

Podle policie je sebevražda prakticky vyloučena. (ilustrační foto)
Podle policie je sebevražda prakticky vyloučena. (ilustrační foto) (Profimedia.cz)

Mrtvý muž, který byl v pondělí nalezen v chatové oblasti u Krhanic na Benešovsku, byl nejspíše zavražděn. Bližší informace policie zatím nemůže zveřejnit, čeká na výsledky dalších expertiz. ČTK to řekla mluvčí středočeské policie Štěpánka Zatloukalová.

Tělo sedmatřicetiletého muže bylo nalezeno v chatové oblasti Prosečnice. Za jakých okolností muž zemřel zatím kriminalisté neupřesnili, více informací podle mluvčí poskytnou až budou mít výsledky analýzy DNA. "Sebevražda už je velmi málo pravděpodobná," uvedla Zatloukalová.

V neděli večer byli v Neratovicích na Mělnicku nalezeni dva mrtví lidé, výsledky pitvy potvrdily, že zemřeli na následky střelných poranění. Podle Zatloukalové nelze nyní upřesnit za jakých okolností, protože ještě probíhá další šetření a připravují se znalecké posudky. Ty mohou vyvrátit či potvrdit jednu z možných hypotéz, že se jednalo o vraždu a sebevraždu.

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.