Nenávistný útok na nevinné muslimy v Teplicích: Jak jim něco takového mohli udělat? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 23. května 2025

Svátek slaví Vladimír, zítra Jana

Nenávistný útok na nevinné muslimy v Teplicích: Jak jim něco takového mohli udělat?

Barvou nebo krví potřísnili útočníci i vchod a schody do tohoto bistra.
Barvou nebo krví potřísnili útočníci i vchod a schody do tohoto bistra. (Foto: Aha! - Jana Ulrichová)

Fasádu dvou arabských provozoven, prodejny orientálních potravin a bistra s kebabem, polili v noci na sobotu v Teplicích vandalové.

Použili k tomu červenou tekutinu. Majitelé se domnívají, že jde o krev, policisté ale zatím nemají jasno. „O jakou látku jde, ukážou až rozbory,“ uvedla policejní mluvčí Alena Bartošová. K útoku došlo v teplické části Šanov, kde žije početná arabská komunita. Místní je nevidí rádi, protože zejména během letních pikniků po nich zůstává v ulicích a parcích nepořádek.

Přečtěte si
prasulka
4. 3. 2015 • 12:40

Bydlím kousek od tohoto obchůdku,skvrna rozhodně není od krve,jak je známo,krev po zaschnutí zhnědne,tato má stále červenou barvu.To je to nejmenší,jak dávají místní obyvatelé najevo nespokojenost s hlukem,nepořádkem,porušováním nočního klidu.Bulvár to hned "nafoukne",jsem zvědavá,zda otisknou výsledky rozboru té tekutiny,opět štvavý článek.Vypadá to,že je bulvár na straně muslimů,ať sem přijedou a navštíví místní park,který byl vždy chloubou,plný květin,nádherně udržovaný.Nyní se tam válejí odpadky,ratolesti muslimů jezdí po trávnících,najíždějí na naše děti,na trávnících hrají fotbal,celé grupy muslimů sedí na trávě,popíjejí,kouří vodní dýmky,jsou neuvěřitelně hluční.Dříve se nesmělo ani vstoupit na trávník,nyní oni mohou vše,policisté tam sice procházejí,ale toť vše,JEN procházejí.Denně se musí po nich ten bordel uklízet,kdopak to asi platí???Co je proti tomu skvrna na fasádě domu??!!!

prasulka
4. 3. 2015 • 12:30

prasulka
4. 3. 2015 • 12:30

prasulka
4. 3. 2015 • 12:30

kukulin
15. 2. 2015 • 15:29

ta hlava, ale prdovi schází.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.

Známé celebrity
Agáta Hanychová • Anna K. • Anna Slováčková • Artur Štaidl • Bolek Polívka • Dagmar Havlová-Veškrnová • Dagmar Patrasová • Daniela Písařovicová • Dominika Gottová  • Eva Burešová • Eva Samková • Felix Slováček • Filip Blažek • František Ringo Čech • Hana Gregorová • Hana Zagorová • Helena Vondráčková • Hynek Čermák • Iva Kubelková • Ivana Gottová • Iveta Bartošová • Jakub Prachař • Jan Čenský • Jan Kraus • Jana Adamcová Nováková • Jana Boušková • Jaroslava Obermaierová • Jiří Bartoška • Jiří Krampol • Jiřina Bohdalová • Jitka Čvančarová • Josef Kokta • Karel Gott • Karel Šíp • Kate Middleton • Kateřina Brožová • Libor Bouček • Linda Rybová • Lucie Bílá • Lucie Borhyová • Lucie Šafářová • Lucie Vondráčková • Lukáš Vaculík • Mahulena Bočanová • Marek Eben • Marta Kubišová • Martin Dejdar • Michal David • Monika Marešová-Poslušná • Ondřej Gregor Brzobohatý • Pavla Tomicová • Petr Janda • Rey Koranteng • Sára Affašová  • Sara Sandeva • Simona Krainová • Štefan Margita • Taťána Kuchařová • Tatiana Dyková • Tereza Kostková • Tomáš Plekanec • Václav Neckář • Veronika Arichteva  • Veronika Gajerová • Veronika Žilková • Vojtěch Dyk • Vojtěch Kotek • Zdeněk Pohlreich • princ George • princ Harry