VIDEO: Lumír z ULICE vyhledal faráře! Ivana se setkala s Henrym! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

VIDEO: Lumír z ULICE vyhledal faráře! Ivana se setkala s Henrym!

Ulice znovu po Velikonocích nabírá na tempu.
Ulice znovu po Velikonocích nabírá na tempu. (TV Nova)

Když se řekne kněz, okamžitě si vybavíme staršího pána v sutaně, který je přeborníkem v odříkání si všeho, co většinovou populaci baví. A stejně to má i Lumír (Václav Svoboda) ze seriálu Ulice.

Právě dnes večer se v nekonečném »nováckém« seriálu objeví několik nových postav. Tou nejvýraznější (podle scénáře) je Aleš Háma, který hraje faráře. Právě on si domluví v hospodě sraz s Lumírem Nyklem, který ovšem nemůže rozdýchat to, že služebník Boha přijde v džínech a bez skrupulí si objedná pivo! Podívejte se na video.

Aleš Háma není v Ulici jedinou novou postavou. Přicházejí totiž další dva sympaťáci, kteří už tak bouřlivou atmosféru řádně rozdmýchají. V roli Lukáše, který se na první pohled zakouká do Moniky Farské (Anna Fixová), to bude herec Petra Floriána, který Moniku jako zkoušený proutník začne bez zbytečných řečí balit.

Jako třetí v pořadí se představí imagemaker Lumíra Nykla (Václav Svoboda) Vít Jasný, kterého si zahraje Andrej Polák. Jeho úkolem bude Lumíra připravit na vítězství ve volbách a rozhodně Lumírovi neodpustí ani tu nejmenší chybičku. Ano, hádáte správně, následující vývoj Ulice se bude točit zejména okolo Lumíra a jeho Milady.

Video se připravuje ...

Kromě nových postav přinese úterní díl i další novinky, které se budou týkat zejména Hejlových. Ivana se dnes poprvé od svého přiznání setká nejen se svou vnučkou Mirinkou, ale také s přítelem Henrym. A Jarda Hejl se od Lenky dozví něco, s čím rozhodně nepočítal.



Přečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.