Iveta Bartošová je na zhroucení! Půjčí jí Štaidl Artura na Vánoce? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 29. listopadu 2022

Svátek slaví Zina, zítra Ondřej

Iveta Bartošová je na zhroucení! Půjčí jí Štaidl Artura na Vánoce?

Iveta neví, jestli si dá štědrovečerní večeři s Arturem
Iveta neví, jestli si dá štědrovečerní večeři s Arturem (Marek Pátek Pavel Machan / Paparazzi)

Je to právě rok, co soudy odebraly Ivetě Bartošové (46) jejího jediného syna Artura (16). Bylo to v době, kdy byla zpěvačka psychicky a finančně tak na dně, že měla problémy postarat se sama o sebe, natož o někoho dalšího. Artík tedy putoval ke svému otci Ladislavu Štaidlovi (67), který mu mohl nabídnout daleko stabilnějí zázemí. Iveta tvrdí, že za tu dobu se jejich vztahy urovnaly a vše je v naprostém pořádku. Pravda to ale asi bude jen zčásti, Iveta totiž stále neví, jestli jí Štaidl půjčí syna na Vánoce!

Iveta v poslední době udělala spoustu kroků, které jí mají pomoci s návratem nejen do světa showbyznysu, ale i běžného života. Komunikace se Štaidlem však ani po roce asi nebude tak růžová, jak se Iveta snaží prezentovat.

„Čtyřiadvacáteho prosince budu trávit klasickým způsobem. To znamená u stromku s dárkama, kterých nebude moc, jelikož šetřím. Budu samozřejmě se svým přítelem Josefem a teď řešíme, jestli s námi bude i můj syn. Doufám, že ano. Pokud ne, tak Štědrý večer s Arturem budeme mít druhý den,“ řekla Iveta smutně v nedělním živém vysílání na TV Pětka, která natáčí reality show o jejím dalším návratu.

Podle soudu má Iveta nárok na svého syna každých čtrnáct dnů o víkendu, a o svátcích, když to Ladislav Štaidl dovolí.Přečtěte si
mlcoch
9. 11. 2012 • 11:10

avecesar
9. 11. 2012 • 09:36

mlcoch= zavřít ústa a raději mlčet

paula
9. 11. 2012 • 06:39

zhroutí a definitivně zasebevraždí ... a budou mít klid všichni !

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.