Iveta Bartošová: Návrat? Zase fiasko! Válela se po schodech a ukázala, co neměla! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 22. července 2024

Svátek slaví Magdaléna, zítra Libor

Iveta Bartošová: Návrat? Zase fiasko! Válela se po schodech a ukázala, co neměla!

Iveta ukázala, jak vypadá Česká hvězda. Resp. bílé kalhotky. Mohla si vzít aspoň černé, když se chtěla povalovat po schodech.
Iveta ukázala, jak vypadá Česká hvězda. Resp. bílé kalhotky. Mohla si vzít aspoň černé, když se chtěla povalovat po schodech. (Aha! – Marek Pátek, Pavel Machan, Roman Souček)

Ta holka zase podělala, co mohla! Zpěvačka Iveta Bartošová (46) se celé týdny držela – zhubla, působila vyrovnaně, chodila na domluvená vystoupení a snažila se. I ti největší odpůrci začali věřit tomu, že její návrat na scénu po měsících psychických a zdravotních problémů klapne. Neklapl!

Tím, co zpěvačka v pátek večer předvedla v Hudebním divadle Karlín na akci Česká hvězda, jejíž záznam včera odvysílala televize Barrandov, všem ukázala, že je zase totálně v háji. Byla příšerně oblečená a učesaná, sotva stála na nohou, byla opuchlá v obličeji, při mluvení jí nebylo pořádně rozumět. Snad ten zpěv na playback se jí dá odpustit, protože tak vystoupili i další umělci.

Na rozdíl od Ivety, která seděla na scéně na schodech, ale neukázali celému sálu a národu bílé kalhotky. Lidé z okolí Bartošové mají jasný názor: »Iveta musela být pod vlivem léků a pravděpodobně také alkoholu!«

Jak vypadala noc Bartošové po pátečním fiasku? Čtěte v zítřejším Aha!

KAUZA IVETA BARTOŠOVÁ: Vše o zpěvačce na Ahaonline.cz čtěte ZDE, na Blesk.cz ZDE.Autor:  mich,lbp

Přečtěte si
hillaarkaa
4. 9. 2012 • 20:13

Bliveta 100krát denně

zamlzena
4. 9. 2012 • 18:18

a viděli jste třeba taky Gottovou, kterak se vymustrovala na na cestu do školy 3.9, tedy první školní den své dcery? Iveta něco už dokázala ale není to zalokjopka a snaží se vylíčit. Každý jsme nejěk citově založený a vnímáme svět různě emotivně, ale nejméně sympatický mně je typ ženy" strojovna".....

hejhej
4. 9. 2012 • 13:28

Zrdcadlo Iveta určitě má,ale chybí jí funkční mozek k posouzení. Magorovi Rychtářovi jde o jediné - sám se zviditelnit.

hillaarkaa
4. 9. 2012 • 08:38

Prima dvojka-smradlavka syfilídní elis-syfilis a béélb korunovaný v akci

bicnablbce
3. 9. 2012 • 14:59

A ty už jsi něco světoborného předvedla, rozšlápnutá žvejko?

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.