Martina Adamcová alias četařka Babinčáková: Opustila nemocnou maminku! Je v péči sociálních pracovníků! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Martina Adamcová alias četařka Babinčáková: Opustila nemocnou maminku! Je v péči sociálních pracovníků!

Martina Adamcová se bohužel nemůže starat v Česku o svou maminku, má totiž své povinnosti za oceánem, kde žije.
Martina Adamcová se bohužel nemůže starat v Česku o svou maminku, má totiž své povinnosti za oceánem, kde žije. (TV Prima)

Martina Adamcová (46), známá jako prostopášná četařka Babinčáková z Tankového praporu, přijala nabídku na účast v pořadu VIP Prostřeno!. Ihned po natáčení se vrátila do Kanady a její nemocná maminka (72) tu musela zůstat bez ní. Je natolik nemocná, že dokonce skončila v péči sociálních pracovníků. Trápí ji dna a pohybuje se velice těžkopádně jen za pomoci berlí!

»Četařka Babinčáková« se v roce 1993 provdala do Kanady a od té doby se vrací do Česka za blízkými a za prací jen velmi nepravidelně. Maminka herečky má šedý zákal a velmi špatně vidí, navíc trpí dnou a je nucena chodit o dvou berlích. Ačkoliv má veškerou péči, kterou si chválí, zajištěnu od sociální služby Prahy 2, když je doma herečka Martina Adamcová, stará se o matku ona.

„Teď tu byla a natočila nějaký televizní film s režisérem Vítem Olmerem, zúčastnila se toho Prostřena a zase odletěla. Měla by opět přiletět v říjnu. Já už za ní nemůžu. Let na mě trvá příliš dlouho. Když tu je, hezky se o mě stará. Půjčí si auto, mně vypůjčí invalidní vozík a jezdíme po výletech. Pomáhá mi také vyřizovat různé formality na úřadech,“ svěřila se s úsměvem deníku Aha! maminka Adamcové.

Herečka má v Kanadě své soukromé i pracovní povinnosti. Založila si za mořem vlastní produkční společnost a působí tam též jako herečka. Před svým odletem do druhé domoviny ještě stačila svým slavným hostům připravit menu, které si pochvalovali.

Víte, že...

...Martina svým hostům nevařila v pražském bytě, ale pozvala je do domu na Kolínsku? „Ten jsme si pořídili ještě předtím, než zemřel manžel. Ale nežijeme tam, využíváme ho jen k rekreaci,“ prozradila nám »malé tajemství« její maminka.Přečtěte si
avina
1. 9. 2012 • 10:52

Sympatická oproti šišlavé,s koňským předkusem Tachecí/neurotická-ve společnosti vyčnívala trhlým chováním/.Maminku odpovědně přenechala odb.péči/vzhledem k věku,dně/.Život jde dál.

msml20
1. 9. 2012 • 09:15

to že není jak proutek nevadí. Jinak je milá, mluví dobře česky, ne jak některé "hvězdy" po pár měsících . Hezká žena je to stále.

laura666
31. 8. 2012 • 19:55

JÁ TAKHLE VYPADAT, TAK SE RADĚJI ZAKOPU POD ZEM................JE ODPORNĚ TLUSTÁ................BLÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.