VIP PROSTŘENO:Tachecí se pustila do Martiny Adamcové: Vypadá jako Trumpová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 31. května 2023

Svátek slaví Kamila, zítra Laura

VIP PROSTŘENO:Tachecí se pustila do Martiny Adamcové: Vypadá jako Trumpová!

Která z nich uvaří lepší menu?
Která z nich uvaří lepší menu? (TV Prima)

S koncem léta VIP Prostřeno nezmizelo, ale diváci jej uvidí dvakrát týdne ve dvojité porci. Jako první se v novém formátu objeví drsná novinářka Barbora Tachecí a herečka Martina Adamcová, známá jako četařka Babinčáková z Tankového praporu.

Bára Tachecí roli hostitelky zvládla bez větších komplikací a hosté si u ní pochutnali, i když jejímu menu moc velké šance na výhru zpočátku nedávali.

Největší rozpaky vzbuzovaly její těstoviny aglio olio, do nichž nesmyslně přidala kuřecí maso a pórek. Proti její variaci se nejhlasitěji ozval návrhář Osmany Laffita, který doplnil sestavu VIP Prostřena společně s Karlem Vágnerem.  Martina Adamcová prožila několik let v Kanadě a v televizi ukáže svůj nový venkovský dům. Na obrazovce chtěla vypadat za každou cenu skvěle, ale tím si vysloužila kritiku od Barbory Tachecí. „Hostitelka až příliš připomínala onu nešťastnou Ivanu Trumpovou. Je to něco tak absurdního, až je to krásné,“ řekla o večerní róbě své konkurentky v souvislosti s jejím vařením na chalupě.

Která z VIP dam za své menu získá více bodů? Sledujte úterní VIP Prostřeno!

Video se připravuje ...

Chcete být v obraze, co se děje v show Prostřeno!? Nebo jste nějaký z dílů nestihli? Všechny články najdete přehledně na: http://www.ahaonline.cz/prostreno

 Autor:  cam

Přečtěte si
hillaarkaa
29. 8. 2012 • 21:23

tak cip hovínčin nebo lysohlávkův čokl by na to vlezli

hillaarkaa
29. 8. 2012 • 21:22

Se nám navrátil z buzzidovolené od Fidela či Kim-Ir-Sena

hillaarkaa
29. 8. 2012 • 21:20

Koukám,že ty už v tom pekle a pééérdeli spařený už dávno jsi,já když budu chtít tě MOHU následovat

bohatypodniiikatel
29. 8. 2012 • 17:31

Ty máš co říkat. Ty, která hulíš po večerech zapařeného, tvarglovitého ptáka mého fotra. Taková kurva jako seš ty, která rozvrátila naši rodinu má co nejmíň mluvit. Raději táhni do pekel, děvko zajebaná.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.