Vondráčková a Vojnar: Slova o svatbě vyrážejí dech! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 26. ledna 2022

Svátek slaví Zora, zítra Ingrid

Vondráčková a Vojnar: Slova o svatbě vyrážejí dech!

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar (instagram.com)

Zatímco jejím bývalému manželovi, hokejistovi Tomáši Plekancovi (39), se již podařilo znovu založit rodinu, štěstí v lásce Lucii Vondráčkové (41) příliš nepřálo. Tedy až do chvíle, než potkala Petra Vojnara (45). I nyní se ovšem nad nimi mohou stahovat mračna. Proč?

Pracovní závazky je daly dohromady a po dlouhé době Lucie Vondráčková opět září. Obecně se totiž do vztahů nehrne a city nedává najevo ihned. U Petra Vojnara tak patrně vycítila, že by to mohl být ten pravý. Okamžitě se tak začalo hovořit o sluncem zalité budoucnosti, dokonce padla slova i o svatbě a dětech. Nyní však zpěvačka zařadila zpátečku!

Lucie Vondráčková opět bez Vojnara: Je to ještě její kluk?

"Myslím, že to se mě už netýká v tomto životě," kategoricky odpověděla v pořadu Face to Face na otázku týkající se svatby. Přesto si údajně nemůže současného partnera vynachválit. "Petr je velmi vtipný, chytrý a je s ním dobře a já jsem moc ráda, že jsem ho potkala," cituje zpěvačku magazín Sedmička. Často se však stává, že se kvůli svým pracovním závazkům míjejí, proto zřejmě nejsou ukvapené kroky na místě.

Petr Vojnar o vztahu s Luckou Vondráčkovou: Budoucnost je nejistá, přiznal

Zatímco Tomáš Plekanec s Lucií Šafářovou (34) očekávají druhého potomka, Vondráčková je spokojená s tím, co má. Svému bývalému manželovi ale přeje jen to dobré. "Myslím, že teď, jak to sleduju, si vybral k sobě správně a že to funguje hezky, takže jim držím palce," dodala s úsměvem Lucie Vondráčková.Přečtěte si
-bello-
21. 1. 2022 • 12:00

Lucinka Vondráčková, že se do vztahů nehrne ? Co je to za blbost ?
Cpala se hokejkám , fotbalistům a i kraso­brus­lařům­.Odská­kal to Chovanec.Soukromí rozcupovala, když se mstila Plekancovi a brala to přes děti!
Je jí jednačtyřicet, kariéru v Kanadě dělat nemůže, když povinně a šupem musela do Čech, jinak by své děti viděla jednou na 14 dní přes oceán, ( tak , jak navrhovala původně Plekancovi , že bude lítat Plekanec do Kanady na návštěvu svých dětí, což jí soud zamítl ! ) .A když Lucinka ještě neví, jestli je posedem svých roztažených nohou na každý fotce za skejťáka, nebo v šatech a s brejlemi na hlavě za IN dámu, tak říkám - není.
Kdyby se sečetlo, kolik ona měla vztahů a nic, došlo by se k tomu, že je něco , jako ta Hanychová.I když, pravda, ta je přece jen tupější, než Vondráčková Lucie.

jardavozembouch
15. 1. 2022 • 05:01

No, nekdo nosi bryle z nutnosti a v mistech, kde je to potreba. Nekdo chce byt "IN", tak je nosi i v mistnosti, stejne jako nosi v mistnosti kolem krku kilometr tluste saly.

jardavozembouch
15. 1. 2022 • 04:59

A co delate vy? Jen smirujete, abyste mohla plivat jedovatou slinu kolem sebe. Sousedy, kolegy a zname ty vase jedovatiny jiz nebavi?

jardavozembouch
15. 1. 2022 • 04:58

Dalsi dil nekonecneho serialu ala Dallas?

Uživatel_5561233
13. 1. 2022 • 21:18

Krásný je to pár a já jim přeji hodně štěstí v životě. Sluší jim to spolu.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.