Studená sprcha pro Gottovou! NELÍTOSTNÝ ORTEL NAD IVANOU | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 18. ledna 2022

Svátek slaví Vladislav, zítra Doubravka

Studená sprcha pro Gottovou! NELÍTOSTNÝ ORTEL NAD IVANOU

Ivana Gottová to pěkně slízla
Ivana Gottová to pěkně slízla (profimedia.cz)

Zatímco příjemně překvapená veřejnost tiše zatleskala, když se vdova po Karlu Gottovi (†80) objevila na předávání hudebních cen Český slavík 2021, nejznámější kritičku to rozhodně neobměkčilo a pěkně to od ní schytala!

Jen málokdo si nestihl všimnout, že Ivana Gottová (45) dva roky po skonu manžela konečně odhodila smuteční černou a na Slavíka vyrazila v šatech modré barvy, které doplnila i výraznějšími šperky. To samozřejmě neuniklo ani módní kritičce Ině T. Ta ale bohužel ne a ne najít jedno slovo chvály. Ivanin outfit prohlásila za přešlap!

Felix Slováček a Jiří Suchý skončili po kolapsu v nemocnici!

„Zvolila róbu kobaltové modré. Třeba říci, že opět vybrala ‚lady hodnou' róbu, která se však více hodí pro ženu staršího věku. Pod prsy až k bokům jemně řasené šaty vynikají jen střihem rukávů s rozparky, absentují však sofistikovaností a vhodností k věku nositelky. Celkovému dojmu nahrává i retro účes s vlnami spuštěnými kolem obličeje, který dojem ‚staré mladé' pouze zdůraznil,“ nešetřila jí módní kritička Blesku.

Toho si stačili všimnout už i sousedé, neb zprávu o módním fiasku nelibě rozmázl i deník Plus jeden děň!

Ostuda hrobu Skořepové! Kde je urna? A kritika dcer Gotta k filmu o něm

 Přečtěte si
-bello-
3. 12. 2021 • 00:11

Módní kritička , která se učila u Františky někdy mele jen vatu, vatu, vatu.Tenhle blábol o šatech Gottové je kopírka na všechno.
Gottová má pecku ve všem a jestli je něco děsnýho, tak jsou v těch šatech šílený rukávy a la Athény A kritička ať se jde vycpat.

-bello-
3. 12. 2021 • 00:06

luppe
------
mám dotaz !!!
Víš co je !samozvaný " ?
Může to být samozvaná kritička, ale samozvaná závist asi těžko!
Ježíšikriste, když chceš být za inteligenta, tak si to aspoň nastu­duj!!!­!!!!!!­!!!!!!!

stalaning
26. 11. 2021 • 07:51

Macháčková si na sebe může navlíknout co chce a vždy z toho vyleze jen její kobylí hlava

jardavozembouch
25. 11. 2021 • 11:08

ale no tak, jsou lide, kteri i za mlada vypadaji jako svůj dedecek ci babicka a jini zase v 90 vypadaji sik. zalezi to na genech, strave, nature, pristupu k zivotu...

jardavozembouch
25. 11. 2021 • 11:07

tedy vas bych jako sousedku nechtel ani zadarmo. nejvetsi drbna v cele republice a prilehlem okoli. mate vubec neco jineho na praci nez tu psat ty nesmyslne elaboraty? katastrofa! ze se muzete vecer podivat na sebe do zrcadla... co tam uvidite? skaredou scvrklou zavistivou drbnu.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.