Konec mlžení o vztahu Vondráčkové a Vojnara! Rodina se prořekla | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 2. prosince 2022

Svátek slaví Blanka, zítra Svatoslav

Konec mlžení o vztahu Vondráčkové a Vojnara! Rodina se prořekla

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar  (David Kundrát)

Vztah Lucie Vondráčkové (41) a Petra Vojnara (45) patří mezi nejprapodivnější v českém showbyznysu. A opět se to potvrdilo na předávání Slavíků. Rodiče Vondráčkové jejího moderátora doteď nepoznali a dcera jim nedala šanci ani na předávání cen hudební popularity, protože přišla v doprovodu jiného muže.

Garde jí dělal zpěvák Ladislav Pham alias Reago (33), se kterým nazpívala společný duet. A kde tedy Petra nechala? „Měl jsem vystoupení v divadle, proto jsem na Slavících nebyl,“ řekl Nedělnímu Aha! Petr.

Lucie Vondráčková: Jsem nadopovaná divadlem!

Video se připravuje ...

Přitom všichni očekávali, že Lucie se svým přítelem dorazí, ale možná ho nevzala kvůli svým rodičům, kteří v karlínském divadle byli, a doposud jim ho nepředstavila. „Bereme ho jako kamaráda,“ šokoval zpěvaččin táta Jiří Vondráček (70), který opět potvrdil, že vztah Vojnara a jejich dcery je opravdu prapodivný.

Lucie Vondráčková o společné dovolené s Vojnarem: To je spíš za trest!

Video se připravuje ...Přečtěte si
Huga
23. 11. 2021 • 09:00

mslm20 Ale nepovídej. A co do toho pleteš článek ze Seznamu, tady se diskuze pod článkem o Šafářové nikdy nemazala, a že se ta vaše grupa jó snažila, aby tady bylo hodně hnusných komentářů. Vondráčková na Slavíku prostě ostrouhala, asi jí tak či onak ubývají fans, tak se s tím nějak srovnej. A komedie s Vojnarem ji taky nevydrží věčně. Jenom se fakt musím smát, když si vzpomenu na ty nadšené výkřiky Moc vám to spolu Lucinko sluší, jste oba krásní lidé, takže budete šťastní! Protože to je totiž nejdůležitější, ve vztahu, být krásný. Mein Gott.

-bello-
23. 11. 2021 • 01:03

Kamarád - figurant -komparzista .

-bello-
23. 11. 2021 • 00:59

Huga
------
.. prekérka ..
jsem mrtvá smíchy

msml20
22. 11. 2021 • 23:23

Je směšné, že diskuze kde se haní Lucie Vondráčková, se nechá a když se lidé vyjadřují o Plekanec Šafářové tak se diskuze zruší. kdo to asi zaplatil.?
Dnes na Seznamu byl článek a rozhovor s tenistkou kde zase perlila a dostala asi 13 kritických odpovědí. No ale hokejka asi podmázl redakci a hned dopoledne to zmizelo.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.