VONDRÁČKOVÁ VRACÍ ÚDER? Když oni svatbu, tak já... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

VONDRÁČKOVÁ VRACÍ ÚDER? Když oni svatbu, tak já...

Tomáš Plekanec (38) a Lucie Šafářová (34) se tajně vzali a jejich sociální sítě zaplavila tsunami blahopřání. Jedno mezi nimi ale přeci jen chybí. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
29. 09. 2021 11:48

to: makmark
upřesním :
Lucie Vondráčková má za sebou konzervatoř, tam se " velké mozky " nevyskytují. Není filozofka. Má PhDr. z " kulturologie " - představte si pod tím cokoli chcete, dle mého to vědomostně na VŠ není, leda tak na střední stupeň . Přesto z toho má Mgr. + PhDr., oboje velmi rychle sfouknutý na UK , kdy i Mgr. tam dělala individuálně. Když někdo vidí doktorát z filozofie, udělá to dojem. Jenže není doktorát, jako doktorát!!!!
Její prací byl " Vývoj dětské pohádky v Čechách.... a v podstatě má co do její mozkové potence má titul zadarmo. Jak moc dotovaný finančně nevím.
Karlova univerzita, aby se uživila degraduje , opakuji degraduje české vysoké školství a tato PhDr. je toho příkladem! Univerzita se potřebuje na dotacích uživit.Produkuje majitele titulů za skoro nic. Univerzita Karlova se v některých ohledech blíží výdělečnou činností a produkcí titulovaných Univerzitě J.Á.Komenského , nebo kdysi Plzni. Dnes opačně, pokud chcete kvalitu leckdy zdrhají studenti do Plzně .
Jo, UK se blíží pařížské Sorboně, (což je naše lepší učiliště v současné době), ale veřejně se o tom nemluví . .
---
Lucie Vondráčková je sebestředná neurotická hysterka, emočně nevyzrálá ženská , kdy hysterky umí okouzlit, ale je děsně náročný na psýchu žít s nimi. Rozejití se hysterkou bývá drama. Jsou to mstivé ublížené mrchy bez "jediné viny".
A to je přesně ona!

to: fanklub Lucie Vondráčkové
Jsem imunní, klidně do mě!

vungtao
28. 09. 2021 10:20

Já spíše nepochopila, proč se nechal Vondráčkovou uhnat. Viděla jsem je u nás ve městě i na hokeji, s oběma párkrát letěla, Moc nesleduji showbuznys, ale sport hodně a z blízka, já si myslím, že je to opravdu pár, který vydrží, mají veškeré předpoklady proto a já držím palce.

makmark
28. 09. 2021 03:07

Vondráčková je ten případ, kdy musí vždy dostat to, co chce ona. Ze z ní bude paf .. Prostě národní hrdina, fešák, hokejka... aniž by kromě sexu (dva kluci) měli jiné společné zájmy. myslím, že Plekanec je spokojeny, že už nemá doma tu tvrdohlavou svéráznou nesportující filozofku.

pea.p
27. 09. 2021 12:51

Který inteligent ty články smolí. Snad za to ještě nebere peníze

kramora
27. 09. 2021 08:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mejlika
27. 09. 2021 09:35

Ty kráčmero prolhaná, kde se prosím Vondráčková vzteká?

pea.p
27. 09. 2021 12:45

Nějak sem si nevšimla, že by se někde vztekala. ¨
A taky by mě zajímalo, jak taková slepice jako ty může vědět jak se kdo choval v manželství. Si u nich žila nebo snad uklízela-drbno

14TONY
27. 09. 2021 18:17

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

AliAlice
27. 09. 2021 13:38

kramora...

Marusska
26. 09. 2021 19:12

...nechala svatbu bez komentáře...

begonie
26. 09. 2021 17:03

bello - NAPROSTÝ SOUHLAS

picoda
26. 09. 2021 12:05

-bello-

xsedmikraska
26. 09. 2021 09:19

Jaký úder vrací L. Vondráčková? To jsem fakt nepochopila. Pokud si všímám, tak jde jasně vidět, že se už vzpamatovala z toho všeho, co se kolem jejího soukromého života dělo. Není lehké mít dvě malé děti a čelit tomu, jak odchází manžel za jinou ženou. To, že se Ti dva berou už není její věc a není její povinnost, aby gratulovala. Myslím si, že má svých starostí dost. Péči o děti, její profese se také velmi slibně opět rozjíždí a zdá se, že k sobě našla mužského se kterým je v souladu. Přeji ji hodně štěstí!

st.rec
26. 09. 2021 01:26

Si teda vůbec nemyslím že že ml.L.V. není hezká,ale že třeba neumí být trendy je fakt..Navíc,ta holka se neumí ani poradit s vizážisty a jednou vypadá opuchle,jindy přitloustle,líčení jí nesedí,prostě to neumí.Její slavná teta Helena by ji mohla učit.

-bello-
25. 09. 2021 23:45

Lucinka doufala do posledního dne a dechu, ale je konec. Jen se neví , jestli po něm pořád touží, nebo ho tak nenávidí, že mu nepřeje nic dobrýho.Sázím se, že za 2) je správně.
---------------
Tomuhle zmetkovi z Marmelády se otevřel svět, o jakém se dá snít. . Stala se manželkou toho z NHL. A to zní jinak, než ta od Hádka, ...Sámera ... Vojnara
K dítěti jim přála, to se zapřela, napravovala svůj imáge po svém vyděračském rozvodu a požadavku že zůstane se syny v Kanadě , kdy rozhodla, že přestanou mít otce!
A tohle stvoření vydalo teď klip, s kterého já brečela smíchy. Ona sem tam poposkočí a rapper odhalí svoje fekální záda .Artikulují tak, že se nechytám, vím jen, že chtějí zpívat o problému, ale problém jsou v tom klipu oni dva .
Ta Lucinka je prostě trubka !

AliAlice
26. 09. 2021 09:33

bello...

Uživatel_5495007
25. 09. 2021 19:19

Tak ten titulek je už mimo mísu.

AnnaAS
25. 09. 2021 18:52

Myslím si že Plekanec neunesl inteligenci a slávu Lucie V, Presentuje fotky s novou¨Lucií a neustále se nepřirozeně
usmívá, možná má svoji novou rodinu rád ,ale je nadmíru jasné,že má k Lucii V. stále vztah,A to si myslím ,že ušilhaná a vykulená nová Lucka nemá¨a nikdy nebude náhradou.....

14TONY
25. 09. 2021 21:23

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

leros
27. 09. 2021 05:22

Tonka, teta Helena se umí akorát tak s každým soudit. Není o ní už zájem, tak na sebe musí upozorňovat. Jo, holka léta nezastavíš a plastiky nic neřeší a že jich na sobě má napatláno. Nikdy jsem ji nemusel a jako ženská se mi nelíbí.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.