Detaily o nové lásce Ivany Gottové: Tohle bude ještě boj! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 29. března 2023

Svátek slaví Taťána, zítra Arnošt

Detaily o Ivanině nové lásce: Tohle bude ještě boj!

Ivana Gottová
Ivana Gottová (M. Sekanina, D. Malík, M. Pátek, P. Machan, Profimedia.cz, archiv)

Svému muži stála po boku v dobrém a zlém. Byla jeho velkou oporou v posledních, jistě velmi vyčerpávajících dnech. Ale protože je Ivana Gottová (44) stále mladá žena, rozhodně by si ještě zasloužila prožít nějaký ryzí cit. Nikoliv jen se svými holčičkami. Jednoduché to ale zřejmě v jejím přápadě nebude.

To, že byla manželkou legendy Karla Gotta (†80), je samo o sobě velmi těžká pozice. Je totiž jasné, že jakmile se po jejím boku objeví mužský protějšek, strhne se okamžitě veliký humbuk. Vdova po Mistrovi se z toho důvodu drží v ústraní a do svého soukromí už nenechává nahlédnout. Ale nejspíš ani ona nechce ještě ve svém věku zůstat doživotně sama. A podle vědmy Michaely Kudláčkové, kterou vyzpovídal deník Šíp, ani nebude. Ačkoliv to má háček.

Rozhovor s Ivanou Gottovou: 

Video se připravuje ...

„Ano, vypadá to tak, že tady má lásku. Je to muž, který je starší než ona. Přesto ten jejich vztah, láska a štěstí mohou být někým nebo něčím omezeny. Řekněme, že si najde lásku, ale bude za ni muset nějakým způsobem v roce 2021 zabojovat," prozradila Kudláčková, která Ivaně vyložila na toto téma karty.

Následně ještě dodala, že manželka zesnulého Gotta bude nový vztah před veřejností tajit, jenže se to nepodaří. Proto se budou brzy na veřejnosti objevovat společně. Oficiálně!

Karel Gott: Velká obhajoba Ivany!

Video se připravuje ...

 Přečtěte si
.tg.bb
5. 5. 2021 • 21:28

Je nevěsta Boží. Měla by vstoupit do kláštera.

illenne
5. 5. 2021 • 12:23

Tak vážená paní hahainge, to co píšete jsou naprosté nesmysly. Píšete to stále dokola, my u nás víme moc dobře, kdo byl Karel Gott a budete se asi divit, jsou lidé a jejich skutečně hodně, kteří mají rádi jeho manželku Ivanku a všechny jejich dcery. Tak si laskavě zapamatujte, že ty vaše vymyšlené informace jsou k ničemu. Naopak Karel Gott byl Ivance velice vděčný za společný život a dvě nádherné dcery. On miloval všechny své dcery a svoji manželku Ivanku.

hanainge
3. 5. 2021 • 22:59

Výše uvedený článek je nesmysl a není v pořádku, protože je fakt, že Ivana Macháčková opravdu nikdy nebyla manželkou Karla Gotta, protože Karel Gott ji nikdy nemiloval a obráceně. Ivana Macháčková nikdy nebyla oporou a chce lidi jenom využít a má poměry v ložnici s muži, které pracují v médiích a s tím už často Ivana Macháčková nechala zhotovit a zveřejnit fotomontáže i padělané videa s Karlem Gottem a dětmi. Film „Karel“ taky částečně je padělan. Ivana Macháčková nic nezdědila od Karla Gotta. Ivana Macháčková musí se velmi stydět! Ivana Macháčková se zasloužila o tom dostat velkou trest a nyní konečně dostala trest od Pána Boha!!!

Dále je fakt, že Ivana Macháčková nic neorganizuje. Předtím, než Karel Gott zemřel, Karel Gott psal, že Ivana Macháčková v souvislosti s Karlem Gottem nic nesmí!!! To řekl mi sám Karel Gott. Pan Felix Slováček, který se velmi dobře zná s Karlem Gottem i v soukromí už od roku 1966, potvrdil, že Karel Gott opravdu nikdy nebyl ženatý, Ivana Macháčková pro Karla Gotta jenom pracovala jako uklízečka, na PC a Karel Gott zakázal jí jít do ložnici Karla Gotta. Konečně Karel Gott vyhodil Ivanu Macháčkovou, protože ona byla drsná!

Dále je fakt, že jenom Dominika Gottová je jedinou dcerou Karla Gotta a Dominika Gottová je pilná i slušná dáma. Správným otcem Charlottky Elly je zpěvák Martin Pošta. Karel Gott bohužel akceptoval falešné a hloupé divadlo s Ivanou Macháčkovou a dětmi jako „rodina Karla Gotta“ na veřejnosti, protože když Karel Gott byl mladší, Karel Gott zažil s ženami strašně špatné zkušenosti a proto on chtěl mít klid a opravdu žil sám. Mezitím Karel Gott se omlouval za falešné divadlo na veřejnosti s Ivanou Macháčkovou a dětmi, protože Karel Gott to moc lituje. Karel Gott ve skutečnosti miluje jinou ženu, která žije v Německu.

honzina
3. 5. 2021 • 18:26

Přála bych Ivaně hodného chlapa a holčičkám náhradního tátu, zasloužily by si to všechny tři. Ivana je mladá, Karel je pryč, tak přece nebude žít jako jeptiška jen proto,že byla manželkou Gotta a lidem se stejně nezavděčí, nehledě na to, že ji názor nějakých lidí nemusí zajímat, je to její život!!!!!!! Přeji jí i holčičkám hodně štěstí!!!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.