Stropnický a Žilková v zajetí výčitek? Kordulka oněměla šokem | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 23. září 2023

Svátek slaví Berta, zítra Jaromír

Stropnický a Žilková v zajetí výčitek? Jejich dcera oněměla šokem!

Nejmladší potomek Veroniky Žilkové Kordula
Nejmladší potomek Veroniky Žilkové Kordula  (instagram.com)

Žili spolu v Izraeli, kde působí Martin Stropnický (64) jako velvyslanec, jenže pak přišel covid. Veronika Žilková (59) se s dcerou Kordulkou (15) rozhodla vrátit zpět do Čech. Její manžel ale odcestoval zpět na své dočasné působiště. Rodina se tím rozdělila a to bolí. Proto rodiče dopřáli dceři alespoň „náplast“, která rozhodně nebyla za hubičku!

Kordulka je milovnicí koní a podle magazínu Sedmička na nich nejen ráda jezdí, ale také o zvířata s potěšením pečuje. „Od pěti let jezdí a nyní, když jsme se vrátily z Izraele, každý den chodí uklízet do stáje. A teď tedy, což jsem vůbec nečekala, ale tatínkovi je pravděpodobně blbé, že je v Izraeli a holčička tady, jsme sehnali výhodně takového koně, který běhal military – to jsou ti, kteří běhají v křoví a skáčou přes potoky,“ prozradila herečka, že se její nejmladší dcera dočkala alespoň vytouženého dárku. Paradoxem přitom je, že se Veronika Žilková koní bojí a nadšení Kordulky pro tato zvířata nesdílí. Ale co by člověk neudělal pro svoje potomky!

Zoufalá Žilková: Musí se rozhodnout mezi manželem a rodinou!

Video se připravuje ...

Žilková má další zvíře! Co přikoupila dceři ke koni, želvám a psům?

Video se připravuje ...Přečtěte si
-bello-
11. 2. 2021 • 23:39

V podstatě praktikují oddělené manželství.Ona se blbka Žilková nemohla v Izraeli "realizovat" ( že je blbá si nepřipouští) , tedy velvyslanec žije bez manželky, což je skandál.
Kordula tam chodila do školy.Jenže Kordula je hodně tupá a jsem zvědavá, jak je v distanční výuce zapojená se školou v Izraeli.Ona sama to nedávala ani tam, nebýt Stropa a tady má ku pomoci jen katastrofu matku Žilkovou a ještě tupější ségru Agátu.Je ale možný, že zdarma žhaví linku taťka velvyslanec a radí s úkolama.
Takže je jasný, že Kordula hnije, fláká se a přesto národ jednou , ale jednou překvapí aspoň s Bc. .
A vůbec nevím, proč ta stará Žíla vyzdvihuje, že holka chodí kydat hnůj.Tak je to běžný v Praze.Chceš jezdit?Obstarej koně a stáj !A jestli má cvičeného military, pak jí koupili koně dost vycepovanýho a ten neí levný.Takže , jak se zdá, i na doplatek dělení majetku Agáty s Prachařem stará Žíla má a nemusela tedy hekat v bulváru!
Bože ! Chudák stáje, klam si prskli toho svýho koně!

mbmb
11. 2. 2021 • 12:57

Super inteligentni rodinka.Tesime se na další cestopisy pí.Stropnicke

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.