Stropnický a Žilková v zajetí výčitek? Jejich dcera oněměla šokem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 3. července 2022

Svátek slaví Radomír, zítra Prokop

Stropnický a Žilková v zajetí výčitek? Jejich dcera oněměla šokem!

Žili spolu v Izraeli, kde působí Martin Stropnický (64) jako velvyslanec, jenže pak přišel covid. Veronika Žilková (59) se s dcerou Kordulkou (15) rozhodla vrátit zpět do Čech. Její manžel ale odcestoval zpět na své dočasné působiště. Rodina se tím rozdělila a to bolí. Proto rodiče dopřáli dceři alespoň „náplast“, která rozhodně nebyla za hubičku!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

-bello-
11. 02. 2021 23:39

V podstatě praktikují oddělené manželství.Ona se blbka Žilková nemohla v Izraeli "realizovat" ( že je blbá si nepřipouští) , tedy velvyslanec žije bez manželky, což je skandál.
Kordula tam chodila do školy.Jenže Kordula je hodně tupá a jsem zvědavá, jak je v distanční výuce zapojená se školou v Izraeli.Ona sama to nedávala ani tam, nebýt Stropa a tady má ku pomoci jen katastrofu matku Žilkovou a ještě tupější ségru Agátu.Je ale možný, že zdarma žhaví linku taťka velvyslanec a radí s úkolama.
Takže je jasný, že Kordula hnije, fláká se a přesto národ jednou , ale jednou překvapí aspoň s Bc. .
A vůbec nevím, proč ta stará Žíla vyzdvihuje, že holka chodí kydat hnůj.Tak je to běžný v Praze.Chceš jezdit?Obstarej koně a stáj !A jestli má cvičeného military, pak jí koupili koně dost vycepovanýho a ten neí levný.Takže , jak se zdá, i na doplatek dělení majetku Agáty s Prachařem stará Žíla má a nemusela tedy hekat v bulváru!
Bože ! Chudák stáje, klam si prskli toho svýho koně!

jussuf
11. 02. 2021 18:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mbmb
11. 02. 2021 12:57

Super inteligentni rodinka.Tesime se na další cestopisy pí.Stropnicke

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.