Kocáb vyvedl syna (7) a vnučku (6): TÁTA I DĚDA V JEDNOM! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Kocáb vyvedl syna (7) a vnučku (6): TÁTA I DĚDA V JEDNOM!

Michael Kocáb se synem Davidem a vnučku Miou v kině.
Michael Kocáb se synem Davidem a vnučku Miou v kině. (profimedia.cz)

Když se Michaelovi Kocábovi (64) sejdou doma všechny jeho děti a vnoučata, je to pořádný humbuk. Obzvlášť pak, když jeho syn David (7) je skoro stejně starý s vnučkou Miou (6), jejíž maminka je Natálie Kocábová (34). 

S dítky vyrazil na premiéru filmu Spider-Man: Paralelní světy a jak syn David, kterého má Kocáb z nevydařeného vztahu s Lejlou Abbasovou (38), tak vnučka Mia byli nadšeni. Oči jim zářily štěstím a napětím zároveň. I když je David strejda Mii, a navíc jeho maminka je tmavé pleti, jsou si s neteří velmi podobní. Jen Kocábův syn zdědil krásné velké mandlové oči po mámě Lejle a Mia má naopak oči z muzikantova rodu po mámě Natálii.


Michael je dnes trojnásobným otcem a také trojnásobným dědečkem. Z manželství s Američankou Marshou (64) má kromě dcery Natálie ještě dceru Jessicu (31) a syna Michaela (19). Díky dceři Natálii má vnuka Vincenta (15), vnučku Miu a desetiměsíčního vnoučka Elliota.

Kocáb o synovi: Vídám ho jednou týdně mi.

Video se připravuje ...
Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.