Kocáb (63) dostal vztek na Abbasovou (37): Co mu provedla? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 10. června 2023

Svátek slaví Gita, zítra Bruno

Kocáb (63) dostal vztek na Abbasovou (37): Co mu provedla?

Kocába mrzelo, že na Mikuláše neviděl syna.
Kocába mrzelo, že na Mikuláše neviděl syna. (Foto: Profimedia.cz, Martin Hykl)

Hudebník Michael Kocáb má před blížícími se Vánocemi práce až nad hlavu. Snad kvůli pracovnímu vytížení zapomněl na den, který chtěl strávit se svým malým synkem Davidem.

Michael Kocáb v letošním roce úplně zapomněl na den, kdy chodí čerti. „Večer jsem došel domů a řekl si: On byl dneska Mikuláš? Dostal jsem depku, že jsem ho propásl,“ svěřil smutně muzikant, který s malým Davidem stráví letos alespoň Štědrý den.

„Navíc jsem pak zpětně dostal vztek, že mě Lejla nepozvala někam, kde bych ho s nimi strávil,“ přiznal Kocáb týdeníku Sedmička. Je jasné, že s Lejlou Abbasovou příliš nekomunikuje. „Ona je teď s nějakým mladíkem. To je to jediné, co o jejím životě vím,“ prozradil před nedávnem deníku Aha!.

Muzikant také prozradil, že slavnostní večeři rozhodně vařit nebude. „Mám obří rodinu, je tam fůra ženských, ty se postarají,“ dodal Kocáb.

 Přečtěte si
kiwi65
22. 12. 2017 • 19:25

Kocáb,slizskej hňup a Lejla vyžilá přičmoudlá zlatokopka.To mít doma tak už jsem zpátky asi jak Kajínek.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.