Harryho Meghan je rozhozená...Kdo ji povede k oltáři?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 23. ledna 2022

Svátek slaví Zdeněk, zítra Milena

Harryho Meghan je rozhozená...Kdo ji povede k oltáři?!

Meghan Markle řeší zásadní otázku.
Meghan Markle řeší zásadní otázku. ( Foto Profimedia.cz, ara)

Po skandálu se zinscenovanými fotografiemi a údajném infarktu je jasné, že Meghan Markle (36) k oltáři její táta Thomas (73) v sobotu nepovede. Ač prý nevěsta naléhá, nedaří se jí otce přemluvit, aby se vydal přes oceán. A celý svět tak řeší: kdo nakonec Meghan v sobotu povede uličkou k oltáři?!

Jen pár dní před svatbou prožívá Meghan opravdu těžké chvíle. Nejdřív se dozvěděla, že její táta spolupracoval s paparazzi fotografem Jeffem Raynerem (44) a inscenovali spolu fotky. Když to prasklo, měl ho údajně skolit infarkt. A na srdci ho prý bolí pořád, kvůli čemuž se rozhodl na dceřinu svatbu vůbec necestovat. Meghan to úplně rozhodilo. „Jde o hluboce osobní moment pro slečnu Markle ve dnech před svatbou,“ komentoval nastalou situaci mluvčí Kensingtonského paláce.

Kdo to bude?

Kromě smutnění je teď nutné vyřešit zásadní otázku, kdo nakonec v sobotu povede nevěstu k oltáři na hradě Windsor. Tady jsou čtyři možnosti, kdo by se tohoto úkolu mohl zhostit.

1) Máma

Nejvíce probíranou variantou je Meghanina máma, Doria Ragland (61), která v Los Angeles pracuje jako instruktorka jógy. I sám Thomas Markle ji označil za dobrou volbu. Doria už nyní důležitou úlohu na svatbě má, měla by s nevěstou v autě přijet ke kapli Sv. Jiří. Svou budoucí tchyni má navíc Harry velmi v oblibě. „Je úžasná,“ prohlásil nedávno.

2) Tchán Charles

Další možností je pak princ Charles (69). Vést nevěstu k oltáři by od něho bylo velké gesto, které by mohlo symbolizovat přijetí Meghan do královské rodiny i přes šílené vylomeniny jejího táty.

3) Princ William

Přestože je William (35) svědek ženicha, je také zvažován jako jedna z možností, kdyby Meghan nikoho nenašla. Toto řešení už má precedent v roce 1960, kdy princeznu Margharet (†71) vedl k oltáři její švagr, princ Philip (96), protože její táta zemřel.

4) Půjde sama

Kdyby ani jedna z těchto možností nevyšla, pořád se může Meghan vydat na cestu kaplí za svým vyvoleným sama. Jako bývalá herečka důležitý okamžik, kdy na ni budou upřeny všechny oči světa, určitě zvládne na jedničku.

Marné přemlouvání

S neúčastí táty Thomase na své svatbě se údajně Meghan nechtěla smířit a tátu přemlouvala. Jenže marně... Zda je to víc o zdraví, anebo o ostudě, kterou způsobil hloupým zinscenováním fotek, ví jen on sám. „Thomasovi je to hluboce líto a cítí se jako totální hlupák. Nejvíc se děsil toho, že se bude muset omlouvat královně Alžbětě při osobním setkání,“ naznačil kamarád Marklova syna Thomase ml. (53).

Harry a Meghan už mu údajně odpustili. „Za tátou společně s Harrym stále stojí a prosí o porozumění, protože na tom není dobře,“ prozradil zdroj blízký Meghan, který navíc dodal, že se z celé situace obviňuje princ Harry (33) kvůli mediálnímu zájmu, jenž rodině přinesl.

Je Meghan potomkem Jacka Rozparovače?!

Nejnovější dokument stanice New Channel 4 tvrdí, že vzdáleným příbuzným Meghan Markle byl masový vrah. A ne ledajaký! Jednalo se prý o Henryho Howarda Holmese, prvního zdokumentovaného sériového vraha v Americe. Přiznal se k 27 mordům, na svědomí jich prý ale mohl mít přes 200! Někteří historikové ho dokonce podezřívají z vražd Jacka Rozparovače. „Ve spolupráci s FBI, CIA a Scotland Yard jsme udělali analýzu rukopisu a ukázalo se, že Holmes byl Jack Rozparovač. To znamená, že Meghan je vzdálená příbuzná Jacka Rozparovače,“ prozradil americký právník Jeff Mudgett, jenž byl Holmesův praprapravnuk a zároveň vzdálený bratranec Meghan.

Kamarádka o Meghan: Chce miminko!

Kensingtonským palácem se už před tři týdny rozléhá křik a pláč prince Louise, třetího miminka Williama a Kate. A je dost pravděpodobné, že tam vbrzku přibude další mrňousek. „Meghan mi už v roce, kdy se s Harrym seznámila, řekla na Kajmanských ostrovech, že velmi touží po rodině a nemůže se dočkat, až se stane mámou,“ odhalila blízká kamarádka a hereččina bývalá agentka Gina Nelthorpe-Cowne (52).

Další informace o svatbě Harryho a Meghan najdete ZDE!

 Meghan Markle a její působivá řeč na půdě OSNPřečtěte si
Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.