Furt kouká po jiných! Přitom máme malé miminko | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 30. května 2024

Svátek slaví Ferdinand, zítra Kamila

Furt kouká po jiných! Přitom máme malé miminko

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy... (Foto ara)

Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...

Dobrý den, s partnerem mám 10měsíční miminko. Od podzimu loňského roku jsem začala žárlit na každou slečnu, které přítel věnuje svůj pohled. Několikrát jsem ho přistihla, jak si prohlíží profily cizích holek na sociálních sítích. Omluvil se mi, ale jeho chování se mi zdá stále podivné a mě to uráží. Stačí, když potká holku v sukni, a nemůže se vynadívat! Jsem z toho zoufalá, bojím se, že mi bude jednou nevěrný, i když mi odpřísahnul, že by mi nikdy nevěrný nebyl. Co mám dělat? (Petra, 28)

Dobrý den, příliš velká žárlivost nemusí mít reálný podklad, často je sama o sobě problémem, který dokáže ve vztahu způsobit nemalé problémy. Zkuste se zamyslet, kde jsou kořeny této žárlivosti. Napadá mě, zda se například necítíte zanedbávaná v sexu nebo třeba nejistá vaším vztahem. Pokud vám vadí, že si přítel prohlíží jiné ženy, zkuste mu vysvětlit, proč vám to vadí. Na druhou stranu mu to ale zakázat nemůžete, téměř každý muž se rád podívá nejen na svoji partnerku, ale i na jiné ženy. Je ovšem důležité, abyste se dokázali vzájemně dohodnout. Dohoda a spokojenost obou partnerů je totiž důležitější než cokoliv jiného. 

 

Přečtěte si

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.