Zvrhlý učitel Jan P.: Žáky krmil svým spermatem!

Touze po mladých chlapcích nedokázal odolat učitel Jan P. (54) z Plzeňska. Za pohlavní zneužívání byl odsouzen už v roce 1951, ihned po propuštění z vězení však začal hledat další oběti. Školáky krmil spermatem a tvrdil jim, že se tím zvýší jejich inteligence.
V květnu 1976 trávil Jan P. se svými dobrými známými a jejich desetiletým synem Martinem C. víkend na chatě. Rodiče malého školáka učiteli bezmezně důvěřovali a klidně mu dovolovali, aby jejich synka ukládal. Když však otec náhodou nahlédl do ložnice, zhrozil se toho, co viděl. Jan P. ležel s chlapcem v posteli a dotýkal se jeho rozkroku. Táta ho okamžitě vyhodil a šel na policii.
Při domovní prohlídce u zvrhlého učitele se našly nejen fotografie s nahými chlapci, ale i deník, do něhož si Jan P. šifrovaně zapisoval všechny praktiky, které s různými školáky prováděl. Zneužívání trvalo dlouhé roky. Řada jeho bývalých obětí už byla dospělá. Kromě jiného chlapce přesvědčoval, aby polykali své či jeho sperma. Tvrdil jim, že díky němu získají vyšší inteligenci.
U výslechu Jan P. uvedl, že jednal v nejlepším zájmu chlapců a že všichni vystudovali vysoké školy. Později ale připustil, že spíše než o zázračný vliv ejakulátu na mozek byly studijní úspěchy chlapců výsledkem doučování, kterému se po sexuálních hrátkách také věnovali. Většina činů perverzního pedagoga už však byla promlčena, a tak byl odsouzen jen ke dvěma a půl rokům vězení.