Rána pro Havlovou (64): NEJDRSNĚJŠÍ ZNEUŽITÍ V JEJÍM ŽIVOTĚ! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Rána pro Havlovou (64): NEJDRSNĚJŠÍ ZNEUŽITÍ V JEJÍM ŽIVOTĚ!

Hrnečky s Hitlerem, Gottem a Havlem budou řešit právníci! A není vyloučeno, že celá věc skončí u soudu. Po Slavíkovi učinila rázný krok také Dagmar Havlová (64), která čelí nejdrsnějšímu zneužití ve svém životě. 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

obchod@...
18. 11. 2018 23:18

Nevím kde se bere v lidech tolik nenávisti a závisti asi se máme moc dobře Havel byl slušný člověk až moc velký dobrák byl moc měkký měl si na ty komouše najat nějakou tvrdou ruku ještě tu nakonec vychvalte největšího zločince který nám vládne všeci kradnů len ja v miliardách 95% lidí vůbec neví co je to miliarda a vyhledávají kraviny kterým nešlo zabránit

vivvien
25. 01. 2019 17:19

Havel a slušný člověk? Běž si vykloktat a něco si o něm přečti.

kristinn
23. 09. 2017 14:21

môže byť rada, že je zobrazený len na hrnčekoch a nie na nočníkoch.Tie by iste išli na dračku...Mnohí by mu radi poďakovali aspoň symbolicky...

narcis.narcisu
19. 09. 2017 13:32

vy tupci vy neumíte číst? vždyť se tu píše, že peníze nechce! chce spravedlnost, aby si ten chlap nedělala co chce a ctil odkazy těch lidí. ten právník má pravdu a ten drtina si chtěl udělat reklamu přes slavné lidi. lže neuvěřitelně a vy ho budete chválit. i aha se zaleklo

vivvien
25. 01. 2019 17:21

Dášu hlavně štve, že tam není ona. Tupče.

libusak7
17. 09. 2017 19:27

Pokud vím,tak Havlovou zastupuje nejvěhlasnější právnická kancelář v Praze.Dělala jsem tam konci­pien­tku.Ha­vlová to ani nečte,rovnou jim to předá,ať činí podle práva.Ti vědí,že peníze se na hrníčkách nevysoudí.což dojde každému.Drtina si může říct,že prodal jen jeden a je vymalováno. Takže v tomto článku kecá ten Drtina,nebo sami Aháci,protože ať je to jak chce,patři D Havlová k největším našim osobnostem i ve světě.Navíc která z těch českých vdov hájí svého manžela?Žádná.Ona je v tom čestna a nekompromisní.

-bello-
17. 09. 2017 23:30

libusak7
dovolím si poznamenat. že Veškrnová se svým mozkem ani nic číst nemusí, neb to její mozek kapacitně nepobírá.
Kromě toho, jako koncipientka musíte něco znát o ochranné známce a nejsem si jista, zda lačná Havlová nemá trade mark i na hrnce s ksichtem toho autodidakta Havla.
Ona n e n í čestná, ona je to dáma pumprdentlich , co si myslí, že se jako dáma narodila. Kdyby nebyla blbá, nevířila by vody.Na fotkách malý Vašík skutečně kdysi , veden strýcem, hajloval!
Ta brněnská hopsanda, usazená na Žižkově, "čestně" i ten obecný byt uštěkala pro dcerunku Ninu a pak šel do privatizace.
Pokud jste vážně koncipientka ( tedy budoucí advokátka ) nepobírám pro změnu já , že můžete Havlovou brát jako jednu z největších osobností našeho dějepisu.
Nechci se vás dotknout, ale nekecáte o sobě trochu?Nebyla jste v té AK spíš jen za písařku , madame! ?

antonuis.j
18. 09. 2017 10:04

Souhlas do posledního písmenka! Jen podotknu, že VešKrnová NEBUDE dámou nikdy, ani kdyby na sebe navěsila nejdražší kostýmy a šperky a předstírala sebevíc, roli dámy prostě nezvládne ani za nic!, to není komedie, a zahrát se to nedá. Ona je a bude páchnoucí šmurína ve špinavých šatech, upocená, otlemená, unapetitlich štěkna a bordelářka, kterou sousedé proklínali, jelikož zabordelila i chodbu, je to jen a jen prase a o její charitě raději psát nebudu.. Ta patří na schody s harmonikářem a na pavlač, je to typická uřvaná hadrářka a čuně.

narcis.narcisu
19. 09. 2017 13:39

ty debile co uražíš lidi, co se tu nemůžou bránit. cos dokázal pro náší zem? to by mě zajímalo. ten chlap si tu evidentně před bulvár dělá reklamu a ty urážil lidi které k tomu používá? to je fakt postavené na hlavu. já jsem pro spravedlnost!

-bello-
20. 09. 2017 12:04

narcis.narcisu
co jsem řekla si obhájím.Co jsem řekla, za tím si stojím!
Toť vše.

vivvien
25. 01. 2019 17:26

A nebo je to ta hopsanda že žiškovského bytu. Haha

zzapp
22. 09. 2017 03:00

libusak7...ať je to jak chce,patři D Havlová k největším našim osobnostem i ve světě.Navíc která z těch českých vdov hájí svého manžela?Žádná.Ona je v tom čestna a nekom­promis­ní..­...//­// děláte si srandu? ona je čestná..největší osobnost naše i ve světě?,,,??? špatný vtip. Dejte si mokrý obklad na hlavu.

vivvien
25. 01. 2019 17:23

Né mokrý hadr, ale rovnou celou hlavu do kýble s ledem.

eratom
17. 09. 2017 18:22

Majojo a Antonius si snad dělají srandu,ne?Proč by paní,která desítky let pracuje pro charitu a rozdává peníze byla krkna?
Právě finanční ttest těm co se přiživují na slavných snad nejvíc nas e r e ty co to co vyrábí,ne?To dá rozum .Kdyby se soudili slavní o peníze víc,tak tady nevudeme cÍst ty blafy

majojo
17. 09. 2017 23:18

Kdyby se slavní víc soudili o peníze, tak nemáme šanci číst bulvár, že? Ti by se nedoplatili. O práci pro charitu a její štědrosti taky něco vím, proto si troufám na to upozornit.

ppadys13
17. 09. 2017 14:55

Napít se z hrníčku s Havlem,tak se okamžitě pozvracím.

-bello-
17. 09. 2017 23:18

ppadys
jsem mrtvá smíchy

stekavka
17. 09. 2017 13:51

Gotta Němci na kolenou nehoupali tak,jako Havla,tak by to pro něj měla být pocta,že je vystavený vedle Hitlera.

-bello-
20. 09. 2017 12:07

stekavka
Gotta hejčkal na kolenou Ein Kessel Buntes a jednou bude na hrnkách s Brežněvem a Husákem

majojo
17. 09. 2017 10:13

Rozumím tomu dobře, že dámě nevadí ani tak manžel na hrníčkách ve společnosti Hitlera, jako to, že nedostala tantiémy z prodeje? No to snad ta fuchtle přehnala! Má snad manželka právo na zpeněžování podoby manžela? Tak to jí přeju, aby ještě zažila skutečně drsné zneužití! Nejlépe finanční, protože to ji zasáhne skutečně hluboce.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.