Formanová o sexu s Gottem: Vášeň trvala pět let! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Formanová o sexu s Gottem: Vášeň trvala pět let!

Martina Formanová (51) je třetí manželkou oscarového režiséra Miloše Formana (84). Několik let však byla i milenkou Karla Gotta (77).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

antonuis.j
17. 02. 2017 12:18

Chlubit se svým zlatokopectvím... to chce hodně silnou náturu. Měl jsem tuhle ženu za chytřejší, ale opak je pravdou. Mmch nikdy jsem nepochopil, jak tak škaredá kobyla s kobylím hnusným obličejem mohla někoho klofnout, je mimořádně šeredná, absolutně ohyzdná a nepřitažlivá mužatka, hnus hnusů.

DutchSchulz
17. 02. 2017 14:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bursik
19. 02. 2017 06:19

ale pro dedka je krasna holcicka

zzapp
20. 02. 2017 20:05

antonuis.j .. to není o ksichtu ani o kráse,...skočit na dědka a podkuřovat mu ego a ***, a otěhotnět, s KG jí pšenka nekvetla, tak musela Martinka přestoupit na jiný vlak...

antonuis.j
21. 02. 2017 12:55

Tak jí chudince nic nezbývalo, mladý by ji ani nechtěl natožpak bohatý mladý... Já se divím K. Gottovi a M. Formanovi, že na tuhle šerednou kobylu vůbec reagovali, že na to vlezli, takový hnus, ta ženská je asexuální kobyla hřmotná a naprosto ohyzdným obličejem a frňákem, ještě hnusnější než "Ivanka" - a to je co říct. Být M. Formanem, na takovou klibnu bych se ani nepodíval, on byl štramák a na svůj věk pořád je, a nabalí si takovou nepříjemnou strigu fujtajxlovou...

zzapp
21. 02. 2017 18:39

jo jo,...souhlas... Kdyby si ji jen nabalil... ale se strigou druhá dvojčata...pořídil. Zajímalo by mne /ne moc/ jestli umělým oplodněním... ? Dvakrát mít dvojčata..možná příroda,..ale spíš to druhé. Čert to vem... jejich věc...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.