Krampol o podvodném kšeftu, a kolik za něj dostal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Krampol o podvodném kšeftu, a kolik za něj dostal!

»Máš to u mě jako v kampeličce!« říkávaly naše babičky. Na známé rčení spoléhali i podvodníci. Celkem 276 milionů, které si lidé uložili v První pražské družstevní záložně na konci 90. let, zmizelo... Nalákat klienty tehdy pomohla i masivní kampaň s mnoha známými tvářemi.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jan Kučera
02. 12. 2022 11:23

Má chudák 25 klacků důchodu a nevyžije s tím? A to ho mám litovat, já mám 21 a vyžít musím a jsou lidi na tom podstatné hůř. Ale dobře, potom chápu jeho touhu po mamonu http­s://ww­w.aha­onli­ne.cz­/cla­nek/ma­lery/­126423­/kram­pol-o-podvodnem-kseftu-a-kolik-za-nej-dostal.html
Můj otec díky tomu přišel o 230000 a já následně v dědictví. Už kdysi jsem k tomuto problému něco psal a byl jsem "poučen". že se jednalo pouze o seriózní zakázku. Můžete považovat za seriózní zakázku zaplatit profesionálnímu zabijákovi, aby vám zabil nepřítele i když u nepřítele je to do jisté míry pochopitelné, ale když svým drobným kšeftíkem za čtvrt melounu ublíží tisícům nevinných lidí tak to je neomluvitelné, že to netušil? Je to vysokoškolsky vzdělaný prý inteligent a netušil???? Tomu těžko uvěřit.

ivanak
04. 11. 2016 12:22

Byl u něj doma a takový přepych ještě neviděl.A to byl pan Krampol tak naivní,že si myslel,že si na to poctivě vydělal?To by snad napadlo i malé dítě,že poctivě nemohl takový majetek nabýt.Kdo ví,co mu ještě nasliboval,ale nestihl splnit.Ten taky těží z každého režimu.Jak se opakuje nějaký film,nebo seriál byl všude Kram­pol,Kr­auz,B­artoš­ka a další naše elita,kterým ten režim ubližoval.Ať jdou už do háje banda kašparů!!!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.