Bojovnice s věkem Petra Janů: Bez obalu o plastikách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Bojovnice s věkem Petra Janů: Bez obalu o plastikách!

Zpěvačka Petra Janů (63) vypadá pořád skvěle! O své tělo a obličej se totiž pečlivě stará.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
31. 10. 2016 17:30



Alena Ponistova
CHALUGE myslíte že ona něco pochopí?Ta je tak nabitá zlostí a závistí,ani bych se nedívila,že je na praškách.Mele pořád dokola nesmysly,kterým sama nevěří,jen ráda ublížuje druhým,to je její životní práce,jo a *** na wc
++++­++++++­++++++­++++++­++++++
Ale chudinko,kdopak ti ublížuje?Člověk by si myslel,že se tady rozbre­číš.­.hihi­hihi,­jestli je tady někdo zlý tak si přečti po sobě co tu meleš...lhářko,jsi tak frustrována,že kopeš kolem sebe jak kobyla.Píšeš že závidím,a tak napiš co komu závidím,pruhované hadry nebo bíle bekovky,si udělej něco z tou tvou kedlubnou,vypadáš jak socka...tak tu pořád nemel něco o závistí,mám vše co potřebuji,jsem soběstačná,což ty nejsi a zřejmě ani nebudeš.

baronessa
31. 10. 2016 07:40

Ale vždyť je to pochopitelné. Jak člověk náhle zůstane sám, potřebuje zaplácnout to bolavé, prázdné, co je uvnitř duše něčím jiným - jestli ji ty plastiky uklidní a pomůžou psychicky, proč ne. Peníze na to má, dětem spořit nemusí a nám je po tom pendrek.

pelagie
31. 10. 2016 07:28

V manželství nepostoupila ani jedno vylepšení, od doby ovdovění je jak utržená od řetězu a má jednu plastiku za druhou ,prostě na stará kolena tak trochu zblb..a, je s tím sice trapná, ale je to její věc

ellenic
31. 10. 2016 00:00

Petra Janů bojuje s věkem už hodně dlouho . Měla by si vzít příklad z jiných žen ve své branži, které umí stárnout s grácií . Nemá z posledních let žádný hit, tak rozpráví o svém těle. Mnohem sympatičtější mi je Věra Špinarová, na její koncert bych šla, ale na Petru Janů asi ne.

-bello-
30. 10. 2016 21:41

Ať dělám co dělám, nenašla jsem, že by ten přípravek byl registrovaný v Česku jako léčivo, tedy pod kontrolou SUKL.
Jestli je to doplněk, pak bych si dala bacha.Kdo je chemik vidí podle složení , že je to spíš něco jako lubrikant do tváří .
No nevím, vypadá dobře, jenže ona to má za šílenou dřinu.Nejí, maká jak barevná ve fitku, hlídá každou vrásku , ale hergot kdy žije ?

antonuis.j
30. 10. 2016 19:53

Hm, těžko to může popřít, když to je do očí bijící. A mimochodem nikdy nebyla hezká, spíš je dost ošklivá, takže plastiky jsou jí stejně na houby, holt nemá děti a nemá co dělat... ošklivá stejně bude i po smrti. Hlas má, ale tím to končí.

eisenbieger
30. 10. 2016 17:33

plastika sem plastika tam ten smrad z pusy je u ni v triasedesati znat , na ***schku uz davno neni a bude spis nemotorna takze luxovat pero zapomen to by bylo z jeji strany faux pax ...ze sem takovy baby jeste davaj

vigela
30. 10. 2016 16:33

Nemít v 63 letech vrásky není normální, takže přiznat plastiku je lepší, než ji popírat. Ovšem za nejlepší považuji žádnou nepodstupovat a vypadat adekvátně svému věku. Jinak P. Janů na mě působí poněkud sebestředně a narcisticky. Zpívat ale umí.

zindula
30. 10. 2016 14:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

robin5
30. 10. 2016 14:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lalia
30. 10. 2016 13:35

Chaluge má pravdu.Je to babka ta Petra a pořád se ukazuje ,aby ji všichni obdivovali jaká je krásná a plná energie.Má na to,ať si dělá plastiky,ale stejně jí to nepomůže,je lepší být přírodní.Nemá děti,tak se stará jen o sebe,musíme jí to přát,ale každý má jiné oči.U mě hezká nebyla a není.

Sarah Woldekiros
30. 10. 2016 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
30. 10. 2016 13:17


chaluge
30. 10. 2016 130 nehezká bezdětná BABIČKA,přečetla jsi si to po sobě co jsi napsala za nesmysl?
To je tedy trapné,je pořád atraktivní a nemusí se schovávat jako ty za monitor pc,pořád ji to hezky zpívá a lidé ji mají rádi,jenom ty jsi ke všem nenávistná a hloupá blběna.

Sarah Woldekiros
31. 10. 2016 06:07

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
31. 10. 2016 07:07


chaluge
31. 10. 2016 067 myslíš blběno z Práglu,ale znám tě,sama jsi si povykládala Ela Anrow mě blokla a tak je to správně klidně mě to vůbec nevadí Markéto Sommerová ..no co se týče morda..já ho neznám a ani netuším kdo to je,tak si ho mohu těžko vzít.Ponistová,že mě vyblokovala,to je její věcí,přeci,co mě je do toho.A proč to dělám MARKÉTO,prostě mě to baví a pokud ti vadí že tě nějak nazývám,no jenom si to užívej,když ty někomu nadáváš a nemůže se bránit,abys trochu věděla jak to je.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.