Bojovnice s věkem Petra Janů: Bez obalu o plastikách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. února 2023

Svátek slaví Nela, zítra Blažej

Bojovnice s věkem Petra Janů: Bez obalu o plastikách!

Petra Janů bojuje s věkem na několika frontách!
Petra Janů bojuje s věkem na několika frontách! (Foto: Aha! - Lenka Hatašová)

Zpěvačka Petra Janů (63) vypadá pořád skvěle! O své tělo a obličej se totiž pečlivě stará.

Rozhodně se nestydí přiznat, že podstoupila i plastiku. „Mám upravená víčka a prsa. Nevím, proč bych to neřekla, nechápu ty tajnosti, které s tím některé dámy dělají. Když nejsem spokojená, řeším to,“ přiznala pro Aha! SPECIÁL zpěvačka.

O obličej se jí stará kamarádka MUDr. Ivana Němečková. „Která mi, pokud je to potřeba, aplikuje látku metacrill, která podporuje tvorbu vlastního kolagenu, a vrásky jsou pryč,“ dodala Petra Janů.Přečtěte si
ararat
31. 10. 2016 • 17:30

Alena Ponistova CHALUGE myslíte že ona něco pochopí?Ta je tak nabitá zlostí a závistí,ani bych se nedívila,že je na praškách.Mele pořád dokola nesmysly,kterým sama nevěří,jen ráda ublížuje druhým,to je její životní práce,jo a *** na wc ++++++++++++++++++++++++++++ Ale chudinko,kdopak ti ublížuje?Člověk by si myslel,že se tady rozbrečíš..hihihihi,jestli je tady někdo zlý tak si přečti po sobě co tu meleš...lhářko,jsi tak frustrována,že kopeš kolem sebe jak kobyla.Píšeš že závidím,a tak napiš co komu závidím,pruhované hadry nebo bíle bekovky,si udělej něco z tou tvou kedlubnou,vypadáš jak socka...tak tu pořád nemel něco o závistí,mám vše co potřebuji,jsem soběstačná,což ty nejsi a zřejmě ani nebudeš.

baronessa
31. 10. 2016 • 07:40

Ale vždyť je to pochopitelné. Jak člověk náhle zůstane sám, potřebuje zaplácnout to bolavé, prázdné, co je uvnitř duše něčím jiným - jestli ji ty plastiky uklidní a pomůžou psychicky, proč ne. Peníze na to má, dětem spořit nemusí a nám je po tom pendrek.

pelagie
31. 10. 2016 • 07:28

V manželství nepostoupila ani jedno vylepšení, od doby ovdovění je jak utržená od řetězu a má jednu plastiku za druhou ,prostě na stará kolena tak trochu zblb..a, je s tím sice trapná, ale je to její věc

ararat
31. 10. 2016 • 07:07

chaluge 31. 10. 2016 067 myslíš blběno z Práglu,ale znám tě,sama jsi si povykládala Ela Anrow mě blokla a tak je to správně klidně mě to vůbec nevadí Markéto Sommerová ..no co se týče morda..já ho neznám a ani netuším kdo to je,tak si ho mohu těžko vzít.Ponistová,že mě vyblokovala,to je její věcí,přeci,co mě je do toho.A proč to dělám MARKÉTO,prostě mě to baví a pokud ti vadí že tě nějak nazývám,no jenom si to užívej,když ty někomu nadáváš a nemůže se bránit,abys trochu věděla jak to je.

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.