Vítězka tváře Holišová (35): Životní úspěch díky tajné lásce! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Vítězka tváře Holišová (35): Životní úspěch díky tajné lásce!

Nadstandardní servis! Ten měla deset týdnů během soutěže Tvoje tvář má známý hlas Hana Holišová (35) od svého partnera, kterého úzkostlivě skrývá před světem. A ten jí také ve spojení darovaných genů od rodičů dopomohl k sobotnímu vítězství v show, která se stala fenoménem na obrazovkách.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lalia
28. 11. 2017 11:19

Viděla jsem Holišovou v divadle v Brně,kde hrála hlavní roli v "Papežce!".To byl zážitek!Hluboce jsem se jí poklonila.Ale,že se dala na takovou kravinu,na tu Tvář,to mě nemile překvapila.Tolik úsilí pro herce a výsledek nula.Kdo se na to může dívat?Holišová je skvělá herečka,ale tento žánr je ubohý,ikdyž ona tam předvedla úžasný talent,ale pořad je k ničemu.Hrají ho v cizině,musíme se o***t.

tarka
12. 06. 2016 18:11

tak tu "neskutečnou krásku" z ní udělaly mediální mr.dky... fakt trapný, tyhle strašný soutěže na TV Nova

zamlzena
12. 06. 2016 14:14

Dívala jsem se poporvé až tuto sobotu, a zřejmě jsem udělala chybu. Holišová je tedy rozhodně skvělá.

Syda
12. 06. 2016 13:15

Pro někoho krásná, pro někoho ošklivá, ať tak nebo tak, její vystoupení byla velice povedená.

antonuis.j
12. 06. 2016 12:34

Neskutečná krása??? Pisálkové asi včera bumbali ještě víc než kterýkoli jiný den. Místo obvyklých 3 promile mají dnes 4,5... Hana Holišová je docela sympatická, ale jako herečka nic moc, nevýrazná kuňkalka s divnou mimikou, a krásná teda fakt není a nebyla. Silně mi připomíná M. Jacksona, je dost ošklivá. Takže ty ódy na její krásu jsou směšné.

pavucinka
12. 06. 2016 14:20

Takové to škatulkování krásy by mělo konečně končit. Když se jedna dívka podobá druhé a částečně i díky líčení, je to znásilnění skutečné krásy a taky nuda sledovat soutěže krás\y, když adeptky jsou jako kraslice na platu.Nedosáhneš patřičných cm, nebo jsi oplácanější, takže z kola ven ?? Chyba. Osobně cením originální typ, a zajímnavou image, i když se dá vyrobit uměle, ale pokud to bude něco nového jako svého času byla MM nebo BB, tak budiž./

xcarodejka
12. 06. 2016 14:22

a totéž by mělo platit i pro muže.

ivoadler
12. 06. 2016 10:56

Další ptáček z hereckého hnízda. Snad to její generací skončí. Neskutečná krása? A kde?

listure
12. 06. 2016 10:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.