Matka milovických paterčat u soudu: Peníze ze sbírky stále nedostala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Matka milovických paterčat u soudu: Peníze ze sbírky stále nedostala!

Historicky první Češka, která porodila paterčata, Alexandra Kiňová, se bude soudit s Klubem dvojčat a vícerčat. Ten krátce před narozením dětí Kiňové vyhlásil sbírku. Mladí rodiče z ní ale dodnes neviděli ani korunu.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

stellastella
25. 05. 2016 17:26

Všichni jsou si rovni, někdo rovnější. Jsem pro to, aby byla povinnost u všech lidí v ČR být zaměstnán minimálně 3 roky a pokud by člověk dostal výpověď, tak teprvé poté by dostal vyplacené dávky. Nechápu, proč otec dětí nechodí pracovat. Rozumím, že je s dětmi hodně práce, ale řada lidí má také více dětí a nikdo jim nepomáhá. Určitě by nikdo neměl problém s vyplacením peněz, kdyby byla vidět snaha rodiny pracovat. Ne jen čekat s nataženou rukou a to platí i pro rodíče těchto lidí.
Například moje sestra měla šest dětí a oba manželé pracovali, o děti se střídali a nikdo jim s ničím nepomohl.

kiwi65
25. 05. 2016 17:04

Jó soudit se, to by tomuhle etniku šlo.Co ten její starej?Zajímalo by mě,když už mu odpustili kriminál,jestli si třeba našel nějakou práci?Nebo snad budou už teď žít jen z dávek a darů?Však jim není nic dobrý,tak co pro ně ještě má stát a lidi dělat?Komu takhle stát pomáhá?Jen cigošům,my když prijdem na úřad tak nemáme nárok na nic...

Sarah Woldekiros
25. 05. 2016 18:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

stellastella
26. 05. 2016 06:42

Mela jsem tu "čest".Věčný řev,smrad.Ohýnky na balkone.Spina.Davy cikanů kteri se k nim chodil koupat­.Rvač­ky.Hr­ozby­.Lou­deni deti i dospelych,kdyz jim dosly davky.Hrozby.Nudili se.nepracovali

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.