Válka o Lukáše Pavláska! Rozhodl se ve StarDance skončit! To vám nastal poprask! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Válka o Lukáše Pavláska! Rozhodl se ve StarDance skončit! To vám nastal poprask!

Účast ve StarDance měla být zábava, ale pro Lukáše Pavláska (39) se stává peklem. Nenávistné reakce na jeho tanec netanec ho dohnaly k rozhodnutí, že chce skončit. „Kdybych vypadl, tak by to usnadnilo život nejen mně, ale i ostatním,“ nechal se slyšet. V tu chvíli se ale o něj rozhořela válka!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

domino22
12. 12. 2015 14:39

...... a všichni, kterým se Pavláskův humor líbí jsou asi tací primitivové, jako on

namhal
12. 12. 2015 17:22

Proč primitiv. Pavlásek s tím nemá nic společného to je protest diváku proti jednostrannému vysílání ČT ve prospěch Sobotkovi diktatury.

-bello-
12. 12. 2015 23:25

namhal
jasně, lidi nesnáší Sobotku a na protest jdou a hodí hlas Pavláskovi.
Z toho soudím, že příštím premiérem bude tanečník Pavlásek

domino22
12. 12. 2015 14:36

Pořadatelům : Jde o to, že řada lidí včetně mě si myslela, že jde opravdu o soutěž v tancích. A všichni tanečníci dřeli, aby tuto soutěž vyhráli. Tím, že jste tam dali Pavláska, který tančit neumí a stále se tam drží, jste všechny snahy ostatních tanečníků úplně shodili a udělali z taneční soutěže přiblblý zábavný pořad. Já osobně se už na tento pořad nedívám, protože se mi ubohý a primitivní humor pana Pavláska nelíbí. Škoda. Mohli jste ho dát do jiného komediálního pořadu a nemuseli jste pokazit tuto taneční soutěž.

fizi
13. 12. 2015 17:38

Mluvíte mi z duše.On se válí a odpočívá na kanapíčku,ostatní dřou,až se z nich kouří.A prohrávají .Nebylo by lepší,aby tedy netrénovali a dělali jen přitroublé ksichty a blbé vtipy? To by už Pavlásek byl dávno v ř...i,protože jeho rádobyvtipy jsou ubohé a deb.ilní.Nevím,kdo ho může nazývat komikem.Jistě by se všichni,kdo soutěží,dovedli kroutit a pitvořit líp než on a líbili se pitomcům,kteří mu posílají hlasy.Toť můj názor a ted jen do mě!!

-bello-
12. 12. 2015 14:07

Nesleduji to, ale podle rób , atmosféry a podle toho, že to uvádí Eben je to snad společenská noblesní událost , tak jak jimi plesy bývají, nebo ne snad ?
Pokud Tydýt noblesnost těch večerů zlehčuje, nemá tam co dělat, tedy souhlasím s těmi co mu dávají
Pro mě je a vždycky bude tenhle dospělý chlap za blba, nemůžu si pomoct

reiner
12. 12. 2015 14:22

bello - přesně tak ....

sugarbitter
12. 12. 2015 12:41

Od začátku to nebyla regulerní taneční soutěž ale zábavná show a tyí se tam i nabírali, Pavlásek nebyl jediny takový. proč pravidla měnit ?? Bylo by to nesmyslné, a ještě méně spravedlivé vůči těm, kteří už vypadli. Pořad především ukazuje na sympatie a oblíbenost účastníků, a snad právě to bylo Marešovi líto.

xcarodejka
12. 12. 2015 12:45

Ano, i tací se tam vybírali. Například pan Osička, pan Taclík, byli s prominutím také dřeva a sloužilií jen k pobavení. V taneční soutěži profesionálů by rozhodovala pouze porota, ne laická veřejnost. Účel to splnilo a Pavlásek má tedy logicky pokračovat dál, aby ten celý počin nebyl na hlavu !

jerry
12. 12. 2015 12:17

Lukáši, nevzdávej! To by bylo stejné, jako kdyby Mistr Jan Hus odvolal!

stanislavhahn
12. 12. 2015 11:45

Lukáši nedej se závist nesmí zvítězit.......

6010
12. 12. 2015 09:52

Lukáši, nevzdávejte to jen kvůli pár pitomcům.Lidé vás mají rádi, pobavíte je a o to jde.Profesionálních tanečníků je všude mraky, ale vy jste k tomu i komik a to si lidé přejí­.Zába­vu.Vy­držte, nenechte si zlými lidmi rozhodit.Držíme palce,ať vyhrajete.

ararat
12. 12. 2015 10:51

mikimi
12. 12. 2015 09:26

Někdo tu psal, proč nezveřejní výsledky hlasování....no tak to je logické, pokud by je pravidelně zveřejňovali, tak by bylo vidět, kdo je favorit, kdo je zralý na vypadnutí a hrozně by to ovlivnilo další hlasování. Takhle je to i zajímavější, nikdy nevíme, kdo vypadne a vypadnout může i favorit, pokud se fanoušci nezasnaží.
Je to jenom zábava, nechápu, že to někdo bere tak vážně, že ho to může takhle rozčilovat. Není to jedno, kdo postoupí? Ozbvlášť ke konci, kdy už nás čekají jenom dva díly.

verprag
12. 12. 2015 08:39

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

frannes
12. 12. 2015 08:24

nemusí být nenávistné SMS a komentáře , nevím jak přesně zní smlouva s ČT v rámci licence pro tento pořad , mělo by tam být ,že když někdo má tančit waltz , tak ho má taky tančit, vím ,že teoretici se živí na tom jestli se pata, špička dotkla země, to pro amatéra pomiňme, ale každý tanec má určitou charakteristiku ,rytmus hudby a takt , Pavlásek nesplňuje ani to, viditelně se asi nesnaží a navíc provokuje řečmi o své výjimečnost. Představte si, že jdete na pohovor s avizovanou pasáží v angličtině s rodilým mluvčím a vy spustíte hatmatilkou na úrovni absolvování prvních tří lekcí v nějakém kurzu , prostě skončíte a nikdo se nebude divit, nesplnil jste zadání pro danou práci, podobné by mělo být zadání i pro účast v soutěži vysílané v celostátní veřejnoprávní televizi. Taky nejsem super tanečník, nikam se nederu a v plném parketu se to ztratí. Řešením by mohlo být neveřejné předkolo odkud by postoupili ti kteří negativní emoce vzbuzovat nebudou, škodí to pořadu, škodí to ČT, možná si jen mastí kapsu provozovatel přes kterého jsou SMS do hlasování.

mikimi
12. 12. 2015 09:24

Ale Pavlásek se snaží a možná dře i víc než ostatní, pro něj to musí být výrazně těžší než pro někoho, kdo má pro tanec nějaké vlohy. A pokroky dělá i on, od prvního kola se hodně zlepšil i on, byť je to pořád poleno.

-bello-
12. 12. 2015 14:24


na mou duši až z komentu zde vidím, že Star Dance provozuje veřejnoprávní TV. A to je tedy masakr
A jestli ty společenské slavnostní chvíle zlehčuje , pak je vážně blbej, měli by mu stranou lidi domluvit.Tohle není šou " Na stojáka " , tohle je jiná level.

jardavozembouch
12. 12. 2015 07:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.