Janů a Špinarová se opřely do kolegyní: Odnesla to Zagorka a Holanová! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Janů a Špinarová se opřely do kolegyní: Odnesla to Zagorka a Holanová!

Petra Janů (62) a Věra Špinarová (63) v loňském roce poprvé uspořádaly společné turné. Vzhledem k jeho úspěchu se rozhodly šňůru zopakovat i letos. Ty dvě si rozumí a dobře vědí, proč pořádají dvojkoncerty právě spolu. Také moc dobře vědí, s jakou z kolegyň by podobnou akci nepodnikly a jakým chybám se chtějí vyvarovat…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
11. 06. 2015 09:09

To jsou dvě košpety.Já je tedy nemusím, i když jim to zpívá ještě docela dobře.

metafora
11. 06. 2015 02:49

Článek chápu jako vtip, jen nadpis je zavádějící a pár se jich dalo nachytat

yendoslav
10. 06. 2015 21:40

O Špinarce jsem nikdy neměl valné mínění. Ale Janů mě dost sklamala. Nemyslel jsem si,že je to taková slepice a drbna.
No - ukázala se taková jaká je. Tak ať schoří v pekle i s těma svejma plastikama

otylie.z.bolivie
11. 06. 2015 00:03

Ale nééé, holky si trochu zažertovaly a bulvár z toho udělal drama.

-bello-
10. 06. 2015 12:30

AHA neumí poskládat článek tak, aby dával hlavu a patu v normální češtině.Zdá se, že zase googlovali a lepili k sobě tak nějak porůznu věty či odstavce.
Fakt děs, kdo se tím má prokousávat!
Tak nevím, madame Šmuclerová , možná by stačilo občas juknout na kvalitu práce. Babišovi tyhle aušúsy nevadí?

ararat
10. 06. 2015 14:05

tak nám tady zase madam blbádona chce dát najevo jakou je odborníci na český jazyk ale sama píše jak hotntot,bez vl.myšlenky a ta co googluje každým coulem...ale zase opět pobavila a možná by mohla radit Hitlerovi

otylie.z.bolivie
10. 06. 2015 19:27

A co napsala -bello- špatně, vždyt má naprostou pravdu. Hele ty tady ***uješ celý den, od rána do večera a furt se jen nasí.ráš do ostatních. Nech se už konečně léčit, ty psychouši nebo jdi makat, evidentně nemáš co dělat, proto sem chodíš a nasíráš lidi, blbko.

ararat
10. 06. 2015 20:35

nazdárek keep,copak my se spolu bavíme?..neraď čobolko,co nic neumí a jenom čumí a dej pořádný argument když už se staráš o co nemáš a když nemáš tak strč si hlavu do písku

mord
10. 06. 2015 22:11

Léčit by ses mela ty a hlavně ten zakoplexovany bellmek co se tváří jako Brouk Pytlík a blbosti ma přitom na rozdávání

mekanik
10. 06. 2015 22:34

***.e. neumíš nic

otylie.z.bolivie
11. 06. 2015 00:01

Blbeček jsi ty, a je jedno v jakým nicku sem vlezeš, ty psychouši. Mord nebo ararat, cvok, který sem chodí, na oko dělá, že všem o kterých se píše přeje, ale hlavně sem chodí proto, aby se navážela do diskutujících. Prostě musí mít pocit, že je lepší, než ostatní, že je nad věcí, přitom vztek, závist a podlost s ní cloumá a proto se snaží lidi manipulovat tím, že se jim snaží namluvit špatné svědomí. Dělej s těma tvýma mindrákama něco a nenasírej se tady do lidí, blbko.

ararat
11. 06. 2015 07:28

nazdar strupe...proč tě smázli asi?..určitě to nebylo na tvoji žádost že? neboj se o mé komplexy,já už ve svým věku mám ucelený náhled na život,což ty nebudeš mít ani v pozdějším věku...ale díky za tvou pozornost a starost o mou osobu...holt se smiř s tím,že své postoje nehodlám změnit a třeba pukni zlostí...že jsem nad věcí je pravdou,což se u tebe říci nedá,protože se musíš oblékat z nicků do nicků a to je znak že nejsi schopna,být stálá a asi máš z něčeho obavu proč měníš nicky,ale jeden fakt je ten,že jsi znatelná jako když jsou nezaměnitelné otisky prstů..oxallis-keep atd...už je výčet velmi dlouhý a nechce se mi to vypisovat,nestojíš totiž ani za zlámanou grešli sprostá hubo najdi si chlapa ať tě protáhne a mysl se ti pročistí

mord
10. 06. 2015 22:08

Tak to bys tam mohla hlupáku ihned nastoupit zvaneni a drby to je něco pro tebe uklízečko

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.