Seniorka Zdeňka (76): Má rakovinu a přišla o střechu nad hlavou! Můžu jen skočit pod vlak! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Seniorka Zdeňka (76): Má rakovinu a přišla o střechu nad hlavou! Můžu jen skočit pod vlak!

Z domu, kde žila celý život, se musí vystěhovat. Zdeňce Pokorné (76) z Chropyně na Kroměřížsku prodali střechu nad hlavou. Proč? Ručila sestře na půjčku a ona přestala platit. I přesto, že trpí rakovinou, musí na ulici… Stane se bezdomovkyní!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

6010
09. 05. 2015 09:29

Dům se neprodal za tržní hodnotu, protože dražba takto probíhá a moc se exekutoři o tom nikde nezmiňují a pozvou si tam svoje příbuzenstvo a pak to dopadne, jak to dopadlo u té paní. Prodá se to za tu nejnižší vyvolávací cenu.Bohužel, tak to chodí.To je také jedna z novodobých zlodějen a lumpáren této doby.Exekutoři a jejich příbuzenstvo, si mastí kapsy a výnos z dražby ani nepokryje dluh.

anka
08. 05. 2015 14:20

Smutny pribeh...ale kdyz se pani rozhodla zarucit domem­....­.nepre­mysle­la nad tim, co se stane, kdyby sestra nemohla zpla­cet???­?...­....­.Me spis zarazi, ze se dum prodal pod milion - ja mela za to, ze kdyz se dum prodava v execuci, tak musi byt prodan za trzni hodnotu...

xcarodejka
08. 05. 2015 12:54

Je tu hodně divoký kapitalismus, měly by se aspoň dodatečně ošetřti sociální zákony, a právo pro všechny stejné, stejný metr i pro ty, co nemají na drahé / a někdy podvodné/ advokáty. Těžko se žije mnohdy i zcela slušným a poctivým lidem.

6010
08. 05. 2015 10:38

To je moc smutný osud.Já se držím pravidla nikomu a ničím neručit, ani kdyby to byl syn, dcera,­bratr,­niko­mu.A také nikomu nepůjčovat, protože ten dotyčný přijde o práci, rozvede se a já nevím co ještě a peníze jsou v nedohlednu.Pomáhat jo, ale jinak, penězi ne.Když si chce někdo něco koupit, tak až na to bude mít a za své.Tzv. kam nám šňůra stačí.Nechápu, jak si někdo může brát půjčku třeba na zahraniční dovolenou.

ochcallis
08. 05. 2015 12:28

Co na tom nechápeš? lidi žijí od výplaty k výplatě, z ruky do huby. Kdyby si nevzali půjčku na dovolenou v životě by se nikam nepodívali

jarypadlo
08. 05. 2015 10:34

Občas tady je o celých rodinách které neplatí nájmy,­ener­gie,n­eděla­jí a ještě dostávají spoustu peněz i na invalidní malé děti a pod most nejdou.Něco je špatně?Na soudy nespo­léhej­te,po­drazí klidně i vás jako tohodle: .https­://www­.you­tube­.com/w­atch?­v=3nlC­AZ7dVKU .

6010
08. 05. 2015 10:40

To je zajímavý postřeh, já ještě nezažila cikána bezdomovce.To je hodně zajímavé.

fortun
08. 05. 2015 10:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ochcallis
08. 05. 2015 10:26

Fortun já se divím, že paní nezačne podnikat nebo cestovat do zahraničí to jsme dříve nemohli, ať je ráda že jsou banány

anka
08. 05. 2015 14:23

mesto jim da socialni byt na bydleni, pod most nepujdou. Na druhy strane, jak by dopadli v tom vasem slavnem soci­lasmu­....mys­lite, ze be dluznici rekli...my ten dluh splatit nechceme, nechte si ten dum??????

fortun
09. 05. 2015 11:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

lepo
08. 05. 2015 18:37

.. ještě by si mohla skočit pro 30 druhů jogurtů .. tyhle argumenty jsou už opravdu k pláči. Lidi jsou v koncích, nemají střechu nad hlavou ani co jíst, ale "kapitalistická propaganda" fičí dál .. A .. cikáni nemůžou být bezdomovci - stát (daňoví poplatníci/my) jim vše platí .. té paní je mi ale líto - čiň čertu dobře, peklem se ti odmění

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.