Obvinění vévodkyně Kate: Místo ní měla rodit náhradní matka! Co všechno prý v královské idylce nehraje? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

neděle 5. května 2024

Svátek slaví Klaudie, zítra Radoslav

Obvinění vévodkyně Kate: Místo ní měla rodit náhradní matka! Co všechno prý v královské idylce nehraje?

Britové celý víkend bujaře oslavovali narození malé princezničky. Ne každý jim ale radost přeje. Ruské noviny Komsomolskaja Pravda ústy diskutujích žen dokonce označily celý královský porod za podvrh! Na základě komentářů »zkušených rodiček« spekulují o tom, že čerstvá maminka Kate (33) miminko porodila až o týden dříve, než tvrdí! Nezdá se jim nejen svěží vzhled krásné vévodkyně z Cambridge, ale ani velikost a barva miminka...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

marcela47
05. 05. 2015 13:08

Holky zlaté, které zde diskutujete Kate jak Kate, vizážisté udělají zázraky, ale ta malá pokud jí také vizážisté neupravovali, není dítě pár hodin narozené. Sama každá víme jak naše děti po porodu vypadaly. Toto nemůže být pár hodin po porudu.

nicnezpravda.
05. 05. 2015 14:19

Taky jsem kdysi měla nějakou dobu anorexii,ale naštěstí jsem nikdy nespadla do takové vyhublosti..i když jsem se dostala v té době taky na dost nízkou váhu..líbilo se mi být hubená,jenže při té váze jsem skoro nemohla jíst,tak to bylo neudržitelné..každý prostě má svojí váhu při které může normálně jíst..u někoho to je 50 kilo,ale u většiny dospělých lidí je ta váha o dost vyšší..u mě je ta váha nad 60 kilo a nebudu držet hladovku proto,abych vážila méně..

nicnezpravda
05. 05. 2015 13:04

Za měsíc se ukáže vyhublá na kost a všichni jí budou závidět jak rychle zhubla Zase zmíní nějakou super dietu,jenže realita je,že ani těhotná nebyla,jen měla umělé břicho

lejdynka
05. 05. 2015 13:43

Ale propána, to není nic divného. Šla jsem z porodnice s 53 kg (a nejsem trpaslík), mimčo mělo skoro 4 kila, vážila jsem před porodem 61. Taky už jsem v den porodu chodila, ale bylo mi docela ouvej, ovšem Kate jistě měla příp. bolest utlumenou a doma si hned pořádně pospala, o nic se přece starat nemusí, ale reprezentovat ano. Určitě to není snadné.

nicnezpravda.
05. 05. 2015 14:20

Taky jsem kdysi měla nějakou dobu anorexii,ale naštěstí jsem nikdy nespadla do takové vyhublosti..i když jsem se dostala v té době taky na dost nízkou váhu..líbilo se mi být hubená,jenže při té váze jsem skoro nemohla jíst,tak to bylo neudržitelné..každý prostě má svojí váhu při které může normálně jíst..u někoho to je 50 kilo,ale u většiny dospělých lidí je ta váha o dost vyšší..u mě je ta váha nad 60 kilo a nebudu držet hladovku proto,abych vážila méně..

lejdynka
06. 05. 2015 16:30

Já naštěstí anorexii nikdy neměla, jen jsem celoživotně hodně štíhlá. A vždycky jsem budila údiv tím, co dokážu sníst. A nepřibrat. Je pravda, že na starší kolena to taky není moc prima, ráda bych pár kilo navíc, ale nejde to.

balin
06. 05. 2015 23:03

škoda, že to nie je nákazlivé, keby bolo, hneď by som vám išla dať pusu...

1pravda1
05. 05. 2015 15:27

Přesně tak, dali jí dohromady na tři minuty - aby už ti vlezlí novináři měli fotky a papa domů hajat

krat5
05. 05. 2015 14:51

vy asi máte něco s hlavou, né? proč by neměla rodit? já mám dceru a po porodu nebyla vůbec pomačkaná! každé dítě to má jinak...

1pravda1
05. 05. 2015 15:24

krat5 - nicnezpravda to má v této diskuzi naprosto vypatlané v hlavě, děcka nemá, žádné čtyřkilové miminko taky neviděla tak žvaní z hladu a ještě závidí druhým jak postavu tak dítě. Já jsem porodila čtyřkilové, baculaté a vypadalo první den starší než ty maličké tříkilové děti kolem.

nicnezpravda
05. 05. 2015 12:56

A taky je rozdíl,když má ženská nízkou váhu a má to dané geneticky,nebo když hodně zhubne a její přirozená váha je o 20 kg vyšší..u žen které jsou přirozeně štíhlé to většinou není problém,ovšem u ženy co kvůli postavě nejí,je to jiná situace..

anezat
05. 05. 2015 12:49

Též si myslím, že královská rodina jsou velcí pokrytci a bůhvíjak to bylo. To se nedozvíme.

spirlet
05. 05. 2015 12:04

Porodila jsem 3 děti, porody byly přirozené, neměla jsem problém odcupitat na vysokých podpatcích a nic mě nebylo. Podotýkám, že měřím necelých 160 cm a vážím 47 kg, děti vážily kolem 4 kilogramů.

oooo.
05. 05. 2015 12:30

ale pozor! podle nicnežpravda, která zřejmě ani nikdy o porodu nečetla, natož u něj někdy byla, se ženě po porodu rozšíří nevratně pánev tak, že už jí to chudince i s tou deseticentimetrovou dírou v rozkroku asi zůstane mám obavu, že má nicnežpravda rozšířeného něco jiného, ale pánev to asi nebude.

nicnezpravda
05. 05. 2015 12:58

Pánev se rozšiřuje už v těhotenství.

ararat
09. 05. 2015 16:28

kdo se zkrýva od těmi nulami s tečkou

nicnezpravda
05. 05. 2015 12:54

Je rozdíl mít 47 kg na 160 cm nebo skoro 180..i když i na těch 160 už to je podváha..natož když si Kate udržovala 50 kg na 178 cm..

prdyvrdy
05. 05. 2015 14:13

a o kolika dnech jste šla z porodnice?

trhnisinadledvinkou
05. 05. 2015 11:47

koukám, že je to tady samej porodník, co nikdy neporodil a nikdy nic neodrodil ( ani koťata)

nicnezpravda
05. 05. 2015 11:08

Holt anorexie a těhotenství v 90 procentech případů nejdou dohromady..a navíc myslete - tak vychrtlá ženská co by měla i v době porodu asi 60 kg na 180 cm,by určitě neporodila skoro 4kilové dítě,ale spíš dítě s vahou maximálně do 3 kil..

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.